Dana Morávková fotila kalendář pro Pevonii

11. září 2012 10:31 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Známá herečka a choreografka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou kalendář pro americkou přírodní kosmetiku Pevonia Botanica.
Premiéra

Premiéra

Fotografování kalendáře byla premiéra jak pro Danu, dříve žádný nepřipravovala, tak pro značku Pevonia. Kalendář se bude křtít v listopadu a stálé klientky jej získají jako vánoční dárek.

Koupit
nyní na pevonia.cz
Pohodové focení

Pohodové focení

Spolupráce s Alžbětou ovšem premiérou nebyla. Dana s fotografkou již tvoří sehraný tým. Obě si společnou práci pochvalují. „S Danou pracuju moc ráda, focení si opravdu užíváme. Vždy si rozumíme, nemáme problém při vybírání fotografií a shodneme se i na výběru lokací a stylizaci. Dobře se známe, což vše usnadňuje,“ říká Alžběta.

Koupit
nyní na pevonia.cz
Sehraný tým

Sehraný tým

Známá herečka je tváří americké přírodní kosmetiky již přes rok. Příprava kalendáře byla pro Danu především vybočením z natáčení a také z tréninků a přípravy na podzimní Stardance. „Prožili jsme všichni úžasné dva dny, celý tým byl skvělý a s Alžbětou je vždycky velká pohoda. Jediné, co nás trochu zlobilo, bylo počasí. Moc se těším na výsledek,“ dodává Dana. Fotografovalo se v pražských ulicích a v nádherném interiéru hotelu Josef od architektky Evy Jiřičné. Styling měl na starost Martin Brumerčík. Líčení ve stylu Itálie 60. let obstarala skvělá vizážistka Ivana Tokárska.

Koupit
nyní na pevonia.cz
Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Kosmetika Pevonia Botanica je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky. Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních, jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten spolu s DNA z lososa, mořským kolagenem, mořským elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami.

Koupit
nyní na pevonia.cz