Denisa Dvořáková vyhrála Elite Model Look. Super.cz

Česká vítězka Elite Model Look obléká šaty za statisíce a našla si milence na Slovensku

Je jí teprve jednadvacet a už je jednou z nejžádanějších modelek na světě. Půvabné Denise Dvořákové pomohlo vítězství v české mutaci soutěže Elite Model Look v práci modelky způsobem, jaký nikdy nečekala. "Až do poslední chvíle před soutěží jsem se učila chodit na vysokých podpatcích a těsně po ní už jsem měla světové kampaně," řekla Super.cz Denisa.

"Já tenkrát o modelingu nevěděla vůbec nic, byla jsem strašně překvapená, co se začalo dít," svěřila Denisa, která bude na středečním finále soutěže, kde před dvěma roky sama zvítězila, předvádět s dalšími prestižními modelkami agentury Elite luxusní haute couture modely značky Vivienne Westwood, jíž byla sama tváří. Malé večerní v hodnotě sto tisíc korun si oblékla předem.

Překvapila jen tím, že si na rozdíl od jiných topmodelek nenašla partnera v zahraničí, ale relativně obyčejného slovenského fotbalistu, kvůli kterému se přestěhovala do Bratislavy, odkud odlétá na své zahraniční cesty. "Cizinci jsou krásní a milí, ale já potřebuju kluka, který má rád stejnou muziku jako já a díval se na naše večerníčky," vysvětlila Denisa.

Ta měla jako první příležitost setkat se s šestnácti kráskami, které budou ve středu soutěžit o stejný titul, jaký má ona. Čestnou předsedkyní soutěže bude topmodelka Pavlína Němcová (48). Ta se setkání s finalistkami nemohla účastnit, protože si doma pořezala ruku a do středečního slavnostního večera chce raději odpočívat. Která z nádherných dívek ve věku od čtrnácti do jednadvaceti let, jichž se celkem přihlásilo sedm a půl tisíce, v české a slovenské sekci soutěže zvítězí, samozřejmě přinese Super.cz. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků