Poznáte holčičku na fotce?

Poznáte holčičku na fotce? Foto: Archiv České televize

Kdo je ta stydlivá holčička? Nafotila lechtivé fotky a uhnala starého mládence

Stydlivá holčička na fotce se živila jako modelka, tanečnice i manekýnka. Byla provdaná za známého českého zpěváka a tanečníka, se kterým má dvě děti. Celkem má za sebou dva rozvody. Zahrála si také v několika filmech a na svém kontě má odvážné pózování pro jeden erotický časopis. Poznali jste ji?

Kateřina Kornová se narodila 23. března 1967 v Praze. Její otec pracoval jako geofyzik a matka byla geoložka. Jako patnáctiletá studentka gymnázia si začala přivydělávat modelingem, kterému se věnovala také po maturitě.

Do světa šoubyznysu vstoupila účinkováním v dívčím triu KLM, kde se potkala se svým budoucím manželem Jiřím Kornem, s nímž moderovala televizní pořad To znám. Později se Kornová prosadila nejen jako tanečnice a modelka, ale také jako herečka. Zahrála si ve snímku Víta Olmera Playgirls či v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Vidět ji můžeme i na divadelních prknech. Angažmá získala například ve hře Františka Ringo Čecha Dívčí válka.

Několik let provozovala společně s kamarádkami kadeřnický a kosmetický salon, ale nakonec ho prodala. Kornová se nebála svlékat před objektivy fotoaparátů. Pro jeden erotický časopis nafotila hodně odvážné fotky, na kterých ukázala úplně všechno.

Život se však s Kateřinou Kornovou vůbec nemazlí. S Jiřím Kornem má dvě děti  - Filipa a Kristýnu. Starší Filip je těžce mentálně postižený a je zcela závislý na pomoci své matky, která díky své obětavé péči dokázala postižení svého syna alespoň trochu zmírnit.

Postižení u Filipa lékaři diagnostikovali v prvním roce jeho života, do té doby se všechno zdálo být v pořádku. Po narození dcery Kristýny se Kornovi rozešli a Kateřina zůstala na děti sama. Štěstí v lásce neměla Kateřina ani po rozvodu. Nevyšlo jí několik dalších vážných vztahů ani druhé manželství s podnikatelem Jiřím Pařízkem. Případný nápadník musí respektovat, že svého syna nikdy neopustí a bude se o něj vždy naplno starat.

"Jestliže nikdo nemůže žít se mnou, protože mám určitý postoj ke svému dítěti a představy o jeho výchově, že bych ho nikdy nikam neumístila, tak pokud má můj partner jiný názor, tak spolu být nemůžeme, to je jasný," svěřila se Kornová v pořadu České televize 13. komnata.

Nyní se angažuje v zastupitelstvu Prahy 1, kam byla zvolena před dvěma lety v komunálních volbách. Je členkou sociální komise, kde zúročuje své zkušenosti s výchovou postiženého syna. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků