Taneční kreace divošky Norisové zvedaly ze židle nejednoho pána.

Taneční kreace divošky Norisové zvedaly ze židle nejednoho pána. Foto: Archiv České televize

Pamatujete? Krátká rozvlněná sukénka Zuzky Norisové ve StarDance odhalovala nejen pevná stehna

Díváte se rádi na StarDance? Pokud ano, tak pro vás máme jednu krásnou vzpomínku. Zuzana Norisová s tanečníkem Janem Klimentem předvedli ve třetí řadě soutěže jedno ze svých nejžhavějších vystoupení.

Favorité soutěže, kteří nakonec skončili druzí za Danou Batulkovou a Janem Onderem, tehdy zatančili temperamentní jive, který byl porotci ohodnocen známkou číslo osm.

Norisová to během divokého tance natolik rozjela, že divákům pod krátkou sukénkou ukázala růžové kalhotky. Pánové s obdivem zírali také na její neodolatelná sexy stehna. Rytmický tanec se Zuzaně Norisové povedl, ale tehdejší vítězka Dana Batulková byla vždy o krok před ní a celou soutěž nakonec vyhrála.

Milovníci tance se už teď mohou těšit na listopad, kdy na obrazovkách České televize odstartuje už pátá řada této divácky oblíbené soutěže. Své boky v rytmu tance tentokrát rozvlní například zpěvák Petr Bende (43), tyčkařka Kateřina Baďurová, herečka Dana Morávková (49), hokejista Martin Procházka či krásná modelka Pavlína Němcová (48). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků