Taneční kreace divošky Norisové zvedaly ze židle nejednoho pána.

Taneční kreace divošky Norisové zvedaly ze židle nejednoho pána. Foto: Archiv České televize

Pamatujete? Krátká rozvlněná sukénka Zuzky Norisové ve StarDance odhalovala nejen pevná stehna

20. září 2012 18:55

Díváte se rádi na StarDance? Pokud ano, tak pro vás máme jednu krásnou vzpomínku. Zuzana Norisová s tanečníkem Janem Klimentem předvedli ve třetí řadě soutěže jedno ze svých nejžhavějších vystoupení.

Favorité soutěže, kteří nakonec skončili druzí za Danou Batulkovou a Janem Onderem, tehdy zatančili temperamentní jive, který byl porotci ohodnocen známkou číslo osm.

Norisová to během divokého tance natolik rozjela, že divákům pod krátkou sukénkou ukázala růžové kalhotky. Pánové s obdivem zírali také na její neodolatelná sexy stehna. Rytmický tanec se Zuzaně Norisové povedl, ale tehdejší vítězka Dana Batulková byla vždy o krok před ní a celou soutěž nakonec vyhrála.

Milovníci tance se už teď mohou těšit na listopad, kdy na obrazovkách České televize odstartuje už pátá řada této divácky oblíbené soutěže. Své boky v rytmu tance tentokrát rozvlní například zpěvák Petr Bende (40), tyčkařka Kateřina Baďurová, herečka Dana Morávková (46), hokejista Martin Procházka či krásná modelka Pavlína Němcová (46). 

Anna Veškrnová , Super.cz