Dana Morávková a Jiří Hein vás budou od podzimu oblažovat svým tanečním uměním. Líbí se vám?

Dana Morávková a Jiří Hein vás budou od podzimu oblažovat svým tanečním uměním. Líbí se vám? Foto: Archiv České televize

Ambiciózní Morávková už se vlní jako o život: Na parketě to roztočí s tímhle okatým kolouškem

7. září 2012 15:52

Jak jsme jako první informovali, herečka Dana Morávková (46) bude letos na podzim jednou z hlavních hvězd páté řady oblíbené taneční soutěže StarDance. Tomu, že si bude brousit zuby na metu nejvyšší, odpovídá i její dosavadní píle a nadšení z tance.

Zdroj z Kavčích hor nám totiž potvrdil, že patří mezi celebritami k těm nejpilnějším. „Dana Morávková začala trénovat mezi prvními, se svým tanečním partnerem tráví na trénincích zatím nejvíce času a bere to opravdu svědomitě. Nezdráhá se ani mluvit svému tanečníkovi do choreografie,“ nechal se slyšet zdroj ze štábu soutěže.

Zda Dana Morávková na parketě zaboduje a uhrane i televizní diváky, se ukáže již brzy. Konkurence se díky svým zkušenostem bát nemusí, šance má velké i díky svému tanečnímu partnerovi. Vyfasovala totiž současného Mistra Slovenska Jiřího Heina. Jak jim to na parketě bude slušet, si ale můžete udělat obrázek již dnes. 

Super.cz