Gwen Stefani a Mariah Carey na koncertu zahajovaly novou sezónu NFL.

Gwen Stefani a Mariah Carey na koncertu zahajovaly novou sezónu NFL. Profimedia.cz

Mariah Carey shozená kila po porodu zase nabírá, stejně stará Gwen Stefani je jako proutek

6. září 2012 16:57

Oběma těmto pěveckých hvězdám první velikosti je dvaačtyřicet, ale s váhou má odvěký problém jen jedna z nich. Majitelka hlasu s údajně největším rozsahem Mariah Carey je zkrátka ženská krev a mlíko a její diety mají spíš krátkodobý efekt. To Gwen Stefani je přírodní úkaz a s přibývajícím věkem je její figura lepší a lepší. Obě americké zpěvačky se nyní setkaly na koncertě NFL Kick-Off pořádaném k zahájení nové sezóny amerického fotbalu.

Mariah v rámci koncertu konaného ve slavném Rockefeller Centru v New Yorku vystoupila ve dvou modelech. Nejdříve v černých minišatech, které jí však neseděly v oblasti dekoltu. Carey je totiž majitelkou bujného poprsí a všitá podprsenka by byla vhodnější pro výrazně menší vnady.

Poté se Mariah převlékla do béžových třpytivých šatů, které její přednosti naopak patřičně pozvedly. Ačkoli z ní tak byla správná žena vamp, ještě před osmi měsíci se v červené róbě chlubila znatelně štíhlejší figurou. To byla zpěvačka půl roku po porodu dvojčátek Monroe a Morrocana.

Gwen Stefani naopak vsadila při koncertu na ležérní styl a vystavila své bezchybně vyrýsované bříško. Zpěvačka se po letech dala znovu dohromady s kapelou No Doubt a jak bylo vidět, jeviště je místem, kam energická Gwen patří. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz