Gwen Stefani a Mariah Carey na koncertu zahajovaly novou sezónu NFL.

Gwen Stefani a Mariah Carey na koncertu zahajovaly novou sezónu NFL. Profimedia.cz

Mariah Carey shozená kila po porodu zase nabírá, stejně stará Gwen Stefani je jako proutek

Oběma těmto pěveckých hvězdám první velikosti je dvaačtyřicet, ale s váhou má odvěký problém jen jedna z nich. Majitelka hlasu s údajně největším rozsahem Mariah Carey je zkrátka ženská krev a mlíko a její diety mají spíš krátkodobý efekt. To Gwen Stefani je přírodní úkaz a s přibývajícím věkem je její figura lepší a lepší. Obě americké zpěvačky se nyní setkaly na koncertě NFL Kick-Off pořádaném k zahájení nové sezóny amerického fotbalu.

Mariah v rámci koncertu konaného ve slavném Rockefeller Centru v New Yorku vystoupila ve dvou modelech. Nejdříve v černých minišatech, které jí však neseděly v oblasti dekoltu. Carey je totiž majitelkou bujného poprsí a všitá podprsenka by byla vhodnější pro výrazně menší vnady.

Poté se Mariah převlékla do béžových třpytivých šatů, které její přednosti naopak patřičně pozvedly. Ačkoli z ní tak byla správná žena vamp, ještě před osmi měsíci se v červené róbě chlubila znatelně štíhlejší figurou. To byla zpěvačka půl roku po porodu dvojčátek Monroe a Morrocana.

Gwen Stefani naopak vsadila při koncertu na ležérní styl a vystavila své bezchybně vyrýsované bříško. Zpěvačka se po letech dala znovu dohromady s kapelou No Doubt a jak bylo vidět, jeviště je místem, kam energická Gwen patří. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků