Bruce Willis s manželkou Emmou Heming.

Bruce Willis s manželkou Emmou Heming. Profimedia.cz

Bruce Willis: U nás doma vládne moje žena

Herec Bruce Willis prozradil, kdo nosí u nich doma kalhoty a řídí chod manželství i domácnosti. Hlavou rodiny je podle něj manželka Emma Heming, která mu říká, co má dělat. A on ji poslouchá. Sedmapadesátiletá hollywoodská hvězda má s chotí mladší o třiadvacet let devítiměsíční dceru Mabel. Je to jejich první společný potomek.

„Emma je naprosto skvělá. Je fakt úžasná. Je to báječná máma a opravdu velmi chytrá a velmi rezervovaná žena, já ji moc miluju… Ona je šéfkou a je rozhodně ta chytřejší z nás dvou a já souhlasím se vším, co si myslí. Zeptám se spíš na její názor než na názor kohokoli jiného,“ tvrdí Willis.

Kromě devítiměsíční Mabel má Bruce ještě tři další dcery, a to z předchozího manželství s Demi Moore (59). Všechny tři dívky jsou už dospělé. Rumer je čtyřiadvacet, Scout jednadvacet a Tallulah devatenáct.

„Staly se z nich úžasné ženy a mají skvělé morální zásady, úžasnou etiku a jsou velmi milé, slušné a inteligentní, nemohl bych z nich mít větší radost,“ pochvaloval si Bruce své potomky v interview pro Daily Mirror. 

Famous


Časová osa článků