Boty na podpatku a platformě dělají divy.

Konvičková oslnila svýma dlouhýma nohama i exmanžela monacké princezny

6. září 2012 13:25

Zpěvačku Markétu Konvičkovou (24) její profese zavedla již do nejrůznějších prostředí. Videoklipy natáčela například u moře, v boxerském ringu a naposledy se ocitla v atraktivním prostředí cirkusového šapitó. A společnost jí dělaly absolutní špičky ve svém oboru.

Díky mezinárodnímu festivalu Cirkus Cirkus Festival v Praze se v klipu objeví špičkoví artisté hned z několika zemí světa. Nechybějí laureáti největšího cirkusového festivalu v Monaku nebo exmanžel monacké princezny Stephanie Adans Lopez Peres, který je uznávaným artistou. Toho zpěvačka při natáčení klipu uhranula svýma dlouhýma nohama.

V manéži defilují exotická zvířata v čele se stádem slonů. V klipu diváci uvidí také celou řadu českých hereckých hvězd, jako je bezpochyby Bolek Polívka, Pavel Liška či Karel Roden.

Píseň Jenom na pár dní, ke které klip vznikl, je z pera amerického skladatele Steva Walse, českým textem ji opatřila Petra Cvrkalová. Písnička je vlastně současně takovou malou pozvánkou na podzimní přehlídku cirkusového umění v Praze s názvem Cirkus Cirkus Classic, jejíž přípravy právě vrcholí. 

Jiří Čeladník , Super.cz