Valentýn? Letos bude všechno jinak!

Zapomeňte na všechna klišé a užijte si svátek všech zamilovaných ve velkém stylu. Překvapte svou lásku a užijte si romantiku nejen v tento zamilovaný den. Jak ze 14. února vykouzlit nezapomenutelné datum a přitom ještě ušetřit? Vychutnejte si valentýnskou atmosféru se vším, co k ní patří. www.HyperSlevy.cz pro vás připravily exkluzivní nabídku plnou lásky, romantiky i vášně - to vše za skvělé ceny!
Romantika na horách

Romantika na horách

Oslavte svou lásku uprostřed nedotčené přírody hor, které vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. HyperSlevy.cz vám přináší luxusní ubytování v těch nejlepších horských střediscích, která nabízí nadstandardní možnosti relaxu i sportovního vyžití. A nejen to! Po sněhových radovánkách si budete moci užít té pravé romantiky například při společných wellness-procedurách nebo při luxusní večeři. Romantický víkend v HOTELU U JELENA v Jeseníkách! 3 DNY pro 2 OSOBY s POLOPENZÍ za 1 399 Kč! Sleva 64%!

Koupit
nyní na HyperSlevy.cz za 1 399 Kč včetně DPH
Láska prochází žaludkem

Láska prochází žaludkem

Rozmazlete svoje smysly těmi nejchutnějšími delikatesami a přesvědčte se o jejich afrodiziakálních účincích. Vytříbená chuť lahodných pokrmů a opojných nápojů, světlo svíček a přítomnost milované osoby – to jsou potřebné ingredience dokonalého valentýnského večera. Na HyperSlevy.cz si vyberete z široké nabídky špičkových restaurací přesně podle svých představ. Exkluzivní ROMANTICKÁ VALENTÝNSKÁ VEČEŘE při svíčkách s živou hudbou NA ZÁMKU v Mělníku jen za 750 Kč pro dva! Sleva 50%!

Koupit
nyní na HyperSlevy.cz za 750 Kč včetně DPH
Nechte se hýčkat!

Nechte se hýčkat!

Ke svátku zamilovaných samozřejmě patří tělesné slasti a požitky. Vyzkoušejte wellness procedury pro dva, které vaše tělo i mysl výborně zrelaxují. Společná masáž, vířivka či sauna vás dostane do té správné romantické nálady. Užijte si Valentýna s tím, koho milujete. Wellness služby z HyperSlevy.cz jsou ideálním dárkem pro vás oba. Jedinečná nabídka se slevou 70%! Užijte si 2 HODINY plné odpočinku v PRIVÁTNÍ VÍŘIVCE za skvělých 690 Kč! Voda ohřátá na 40 stupňů a masážní trysky na vás již čekají!

Koupit
nyní na HyperSlevy.cz za 690 Kč včetně DPH
Připravte se na valentýnskou noc

Připravte se na valentýnskou noc

Po příjemně stráveném večeru by měla následovat hříšně rozkošná noc. Aby vaše valentýnská noc (a nejen ta) byla jedinečným zážitkem, HyperSlevy.cz vám k této příležitosti přináší například luxusní spodní prádlo pro vás a vaši lásku, čokoládu na tělo nebo erotické hračky, které okoření váš milostný život. Pustit spolu můžete i létající lampióny štěstí a splnit si tak svá valentýnská přání. Létající lampióny štěstí ve tvaru srdce - 5ks VALENTÝNSKÝCH LAMPIÓNŮ za jedinečných 95 Kč! Sleva 51%!

Koupit
nyní na HyperSlevy.cz za 95 Kč včetně DPH
Buďte originální!

Buďte originální!

Překvapte svou milou a zašlete ji překrásnou kytici se vzkazem. Toto romantické gesto jistě každá dáma ocení. HyperSlevy.cz nabízí tyto služby za bezkonkurenční ceny, po Praze a Brně je rozvoz květin dokonce zdarma. Vyznejte své milé lásku na Valentýna prostřednictvím krásné kytice růží, po které touží každá žena! 5, 7 nebo 11 kusů nádherných rudých růží již od 299Kč včetně dopravy po Praze nebo možný osobní odběr!

Koupit
nyní na HyperSlevy.cz za 299 Kč včetně DPH

Časová osa článků