Kateřina a Ivana na dětské akci bez dětí.

Kateřina a Ivana na dětské akci bez dětí. Foto: Hermina

Jirešová a Kristelová přišly na čas o dcery. My přesně víme, co se stalo

1. září 2012 15:03

Slavné maminky vyrazily se svými ratolestmi hromadně na nákupy do nového ateliéru zdravého obouvání. Všechny prominentní matky si společné odpoledne náramně užily a zatímco vybíraly boty pro své potomky a vyměňovaly si rodičovské zkušenosti, jejich děti se bavily hrou na schovávanou mezi regály.

Jen Katka Kristelová (38) a Ivana Jirešová (40) byly trochu posmutnělé, protože nemohly vzít své dcery s sebou. Kateřina Kristelová zavítala na otevíračku bez dvouleté dcery Claudie. „Mám za sebou zdlouhavý rozvod, který jsme tento týden konečně definitivně vyřešili. Tatínkovi Claudinky příští týden končí sportovní prázdniny, a proto jsme se dohodli, že si malou ještě pár dní užije,“ vysvětlila Kristelová.

Bez dcery Sofie dorazila také Ivana Jirešová. „Nepřišla jsem s dítětem z jednoduchého důvodu, prostě ho nemám u sebe," smutně pokrčila rameny herečka, která se snaží smířit se skutečností, že má dceru ve střídavé péči s jejím biologickým otcem. Přestože Jirešová u sebe neměla svou ratolest, přece jen jí něco v obchodě vybrala.

„Moje dcera musí nosit zdravotní obuv. Jelikož  bude vysoká a hodně roste, tak se jí nedovyvinula patička. Proto nemůže nosit balerínky nebo střevíčky na podpatku k princeznovským šatičkám jako ostatní holčičky. Jsem ráda, že jí teď konečně něco vyberu. Tady si jistě nakoupíme na celou sezónu,“ pochvalovala si Ivana Jirešová. 

Jiří Čeladník , Super.cz