Sage Stallone zemřel na infarkt.

Sage Stallone zemřel na infarkt. Profimedia.cz

Stalloneho syn se podle výsledků pitvy nepředávkoval. Víme, co se stalo

31. srpna 2012 18:00

Sylvester Stallone (66) konečně dostal výsledek pitevní zprávy losangeleského koronera, jenž ohledal a vyšetřil po smrti jeho syna Sageho. Hlavní příčinou smrti šestatřicetiletého muže bylo kornatění neboli ateroskleróza věnčitých tepen srdce – doslova srdeční infarkt. Toxikologický test byl negativní, v krvi měl Sage jen malé množství Vicodinu, které však odpovídá dávce nižší než určuje k užívání lékař.

„Sage žil naprosto odlišným způsobem života než jeho otec. Zásadně se vyhýbal posilovně a také jedl velké množství nezdravých pokrmů z rychlého občerstvení, pil slazené nápoje a kouřil. Běžně k tomu užíval různé léky na předpis,“ svěřil Sageho kamarád magazínu People.

Nezdravý životní styl stál za rozvojem závažného onemocnění oběhové soustavy, které se stalo příčinou smrti Stalloneho nejstaršího syna.

Sage Stallone měl pohřeb 21. července v Los Angeles, jeho otec tehdy prohlásil: „Je to velmi, velmi těžké. Je to příšerná situace, ale čas, doufejme, vše zahojí, člověk se s tím snaží poprat.“ 

Famous