Agáta Hanychová byla odjakživa pořádnou divoškou.

Agáta Hanychová byla odjakživa pořádnou divoškou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jakube Prachaři, koukej, co máš doma: Takto Agáta ukazovala prsa i opilecké ksichtíky coby čerstvá vicemiss

Modelka Agáta Hanychová (36) je dnes pyšnou maminkou syna Kryšpína a úspěšnou modelkou. Ač se ráda promenáduje v odvážných outfitech na bujarých večírcích, zdaleka nepatří k takovým pařmenkám, jakou byla ještě před několika lety.

Zapátrali jsme v archivu a našli jsme opravdu vypečené fotky mladičké Agáty, která se coby nevybouřená devatenáctiletá dívka stala třetí nejkrásnější dívkou Česka a hrdě se honosila titulem II. vicemiss ČR.

Královnou krásy se tehdy stala vnadná Lucie Králová (39), jež nyní žije s poslancem Jiřím Šlégrem (50), ale Agáta se brzy stala mediálně mnohem známější. A nebylo to jen proto, že je dcerou herečky Veroniky Žilkové (60). Z Agáty se velmi rychle stala obletovaná hvězda, bez které se neobešla snad žádná velká párty.

Alkohol tekl proudem, jeden fešný nápadník střídal druhého, a ne vždy se modelka dokázala uhlídat před všudypřítomnými fotografy. Netrvalo dlouho a jako mávnutím kouzelného proutku se z ní stala prvotřídní večírková královna, jíž se přezdívalo česká Paris Hilton (40). Na její vypečené ksichtíky a divoké kreace v příšerných průsvitných šatech si zavzpomínejte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků