Naučte své děti konečně psát bez chyb!

1. září 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Psaní bez chybiček? S perem Pilot FriXion to není žádný problém.
KLIKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ

KLIKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ

Poznejte nový přírůstek do rodiny FriXion – nové provedení bez víčka FriXion Clicker. Stačí kliknout a psát. Přední japonský výrobce Pilot od dubna 2012 rozšířil oblíbenou řadu výrobků Pilot FriXion o nové provedení bez víčka – stiskací Pilot FriXion Clicker. FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady. Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.

Více informací
nyní na pilotpen.cz
Jak vlastně toto kouzlo funguje?

Jak vlastně toto kouzlo funguje?

FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníte zahřátím na 65 ºC, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barevných provedeních a píše podle barvy těla. K dostání v běžné síti papírnictví.

Koupit
nyní na pilotpen.cz
Nyní speciální prodejní akce!

Nyní speciální prodejní akce!

Navštivte naše promotérky ve vybraných prodejnách. Při nákupu produktů z řady FriXion můžete získat skvělé dárky.

Více informací
nyní na Facebookovém profilu
Co na novinku říkají naši fanoušci?

Co na novinku říkají naši fanoušci?

„Plusy: bez víčka (koooonečně ho nemusím 50x za den hledat ;-)
, krásný design a mazací guma opět skvěle funguje. Mínusy: žádné! Přeju Pilot FriXion CLICKER hodně spokojených uživatelů. Co se týče mých známých a přátel, tak si jej určitě hned koupí ;-)“ (Martina Tomanová) „Tak tomuhle říkám pero per! :) Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :)“ (Tea Mucková)

Více informací
nyní na Facebookovém profilu