Petra by si na Leoše měla dát pozor. Moc dobře si rozumí s krásnou misskou.

Petra by si na Leoše měla dát pozor. Moc dobře si rozumí s krásnou misskou. Michaela Feuereislová

Mareši, ty podvádíš Faltýnovou? Leoše načapali při velmi intimním rozhovoru s nádhernou misskou

Jestli škarohlídi nemohou Leoši Marešovi (45) něco upřít, je to vytříbený vkus. Tento stále ještě populární moderátor by asi těžko mohl být označen za skrytého homosexuála. Po vztazích s kráskami Gabrielou Dvořákovou, Hanou Svobodovou nebo svou stále ještě partnerkou Petrou Faltýnovou (43) ho přistihli při velmi blízkém setkání třetího druhu s Českou Miss World 2012 Lindou Bartošovou (19). Leoši, ty podvádíš?

Dvojice spolu tokala na narozeninách jednoho známého pražského klubu. Jen si prý počkala, než odejde poslední fotograf a pak měla hlavy čím dál tím blíž u sebe. Z fotografií, které uveřejnil týdeník Sedmička, to vypadá, že neřešili pracovní věci. Naopak, Leoš vypadá zakoukaně!

Moderátor velmi těsný kontakt s kráskou vysvětluje svérázně a záleží na každém, zda mu uvěří, nebo ne. „Pokud to vypadalo, že se k sobě máme, tak jenom proto, že tam byl hluk. Abychom se slyšeli, měli jsme hlavy blízko sebe,“ snažil se ze situace vybruslit Mareš.

„S Leošem jsme – dalo by se říct – jenom kamarádi. Myslím si, že jsme se nelíbali. Pokud to tak vypadalo, není tomu tak,“ reagovala prý ještě podivněji Linda, která se velmi zajímala o to, co se bude psát. Není divu. Také je zadaná, má nového přítele. Proto tvrdí, že jí rozhlasový spíkr chtěl nabídnout práci, protože prý pěkně moderuje. Ale jak sama přiznala, k tématu se nedostali. Z klubu odjela sama, ale Leošovým taxíkem.

Uvidíme časem, zda šlo jen o jiskření, o pracovní záležitost, jak se možný nový páreček českého showbyznysu snažil médiím namluvit, nebo o něco víc. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků