Štěpánka Decastelo ráda ukazuje své přednosti Super.cz

Bývalá žena manžela Evy Decastelo buduje kariéru na bujném dekoltu bez podprsenky

30. srpna 2012 18:34

Štěpánka Decastelo je první manželka současného muže moderátorky Evy Decastelo (39). A rozhodla se, že bude minimálně stejně slavná jako Eva. Do světa šoubyznysu se rozhodla proniknout za pomoci svých vnad. "Vsadila jsem na svá velká ňadra a absenci podprsenky a musím říct, že to vychází," pochlubila se Super.cz.

Do společenských rubrik Štěpánka pronikla už před časem, ale pouze jako partnerka rybáře Jakuba Vágnera, jehož největší úlovek si nechala vytetovat i na záda. Teď ale chce být sama za sebe. "Vždy jsem chtěla být zpěvačkou a pomalu mi to začíná vycházet. Kdybych věděla, že stačí předvést vnady, dělala bych to už dřív," upřesnila Štěpánka, která nazpívala duet s Domenicem Martuccim po Míše Noskové (35) a Ivetě Bartošové (✝48) a už vystupuje i sama. Její píseň byla součástí programu na soutěži Muž roku.

"Čekám, že by mohla přijít i nějaká nabídka na film. Samozřejmě mám na mysli něco lechtivého, co bych mohla s velkým humbukem odmítnout. Ale určitě proběhne nějaké sexy focení. Jen musím zhubnout ještě asi deset kilo. To se ale zase bojím, aby mi nepoklesla prsa," svěřila půvabná zrzka. 

Saša Šeflová , Super.cz