Princ Harry si touto party pěkně zavařil.

Princ Harry si touto party pěkně zavařil. Foto: tmz.com

To se má Harry od královny na co těšit: Princ je zvěčněn úplně nahý i na videu

29. srpna 2012 19:11

Princ Harry (33) by si měl do budoucna pečlivěji vybírat osoby, s nimiž si hodlá užívat bujarou party. Průšvihář britské královské rodiny se asi domníval, že nepsané pravidlo ‚Co se stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas‘ budou ctít i jeho přátelé, ale to se šeredně mýlil. Rozjařeného prince posilněného alkoholem nenapadlo nic lepšího, než se svlékat donaha. Obnaženého ho tak nyní zná celý svět a královna Alžběta II. zuří. Důvod k hněvu má však nyní ještě větší, jelikož dívky, které se divoké party účastnily, tvrdí, že mají i video s nahým princem...

Skandál kolem Harryho nahých fotek ještě ani zdaleka neutichl a dvě dívky, které se s ním účastnily ‚Pařby v Las Vegas,‘ tvrdí, že mají z inkriminovaného večera i videozáznam. Zatím jej prý nikde neudaly, ale nejspíš je jen otázkou času, kdy se najde nějaký ‚dobrák‘, který za video zaplatí a princi ještě více zavaří.

Královna se sice zpočátku snažila zabránit šíření Harryho nahých fotografií, ale nepodařilo se a svým chováním naopak vyvolala vlnu solidarity s jejím mladým a nespoutaným vnukem. Lidé po celém světě v čele s tisíci vojáky se rozhodli vyfotit nazí, aby vyjádřili Harrymu podporu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz