Poznali byste Simonu Krainovou a Evu Herzigovou?

Poznali byste Simonu Krainovou a Evu Herzigovou? Foto: Facebook

Takhle vypadaly Simona Krainová a Eva Herzigová v začátcích kariéry: Poznali byste je?

Kdo že to odpovídá do mikrofonu, který v ruce tehdy držel zpěvák Pavel Bobek (✝76)? Ano, brunetka se založenýma rukama není nikdo jiný než Simona Krainová (48), kterou díky barvě vlasů možná poznáte až na druhý pohled. A vedle ní, v leopardím topu, který dával vyniknout poprsí, jež se díky reklamě na podprsenku Wonderbra stalo jedním z nejznámějších na světě, stojí další hvězda modelingu a její dlouholetá kamarádka Eva Herzigová (48).

Eva zůstala tehdejšímu odstínu vlasů věrná, Simona je už dlouhou dobu také za blondýnku a jako brunetku si ji pamatují hlavně milovníci filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu, kde si zahrála po boku Lukáše Vaculíka a Sagvana Tofiho. Právě tehdy nosila hřívu tmavých vlasů, které jí mimochodem moc slušely.

Od těch dob ale uteklo už hodně vody a poznávacím znamením Simony Krainové je dnes nejen vzdouvající se těhotenské bříško, v němž roste její druhý potomek, kterého už zanedlouho přivede na svět, ale také dlouhé blonďaté vlasy, bez nichž bychom si "dnešní" Simonu už snad ani neuměli představit. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků