Modelka Kelly se takto svlékla pro Playboy.

Modelka Kelly se takto svlékla pro Playboy. Foto: Rolando Gomez

Do Prahy přijíždí slavný fotograf nahých krásek. Tady je ochutnávka jeho dráždivých snímků

Lásku, ne válku! Tohoto hesla se zřejmě držel fotograf Rolado Gomez. Výběr jeho neuvěřitelně sexy snímků nyní přináší Super.cz a to, že autor snímků začínal jako válečný fotograf, bychom bez pročtení jeho biografie nikdy neřekli. Fotky jsou sice smyslné, ale také plné něhy a autorské invence. Stačí se jen na každou dlouze a pozorně zadívat.

Bývalý válečný fotograf a jeden z guru současné světové glamour fotografie Rolando Gomez tráví tento týden v České republice. Doprovází ho americká Playmate Cassandra Lynn. Za účasti luxusní modelky povede v Praze Rolando Gomez workshop glamour fotografie, na vernisáži slavnostně otevře výstavu svých fotografií, zúčastní se autogramiády a pokřtí zářijové číslo časopisu Playboy. V sobotu v Plzni pak v industriálních prostorách vlakového nádraží nafotí s Cassandrou Lynn sérii propagačních fotek k fotografickému festivalu XTASY glamour photo fest, který proběhne v červnu 2013.

Rolando Gomez se jako voják a válečný fotograf armády USA účastnil operace Pouštní bouře nebo krize ve Rwandě, v roce 1993 získal ocenění za dokumentaci bojů s drogovými kartely ve Střední a Jižní Americe. O rok později byl Ministerstvem obrany Spojených států zařazen mezi pět nejlepších vojenských fotografů světa.

Jako nezávislý fotograf se posléze stal jedním z guru světové glamour fotografie, jeho práci pravidelně využívají prestižní časopisy Playboy, Parade Magazine nebo Penthouse. Semináře a workshopy vede Rolando Gomez po celém světě, s tématy módní a glamour fotografie a fotožurnalistiky mívá přednášky na amerických univerzitách. Vydal také několik knih, kniha Fotografujeme glamour vyšla i česky.

Cassanda Lynn je americká Playmate z roku 2006, její tělo a zkušenosti z ní dodnes dělají velmi vyhledávanou a žádanou modelku glamour a fashion fotografie. Cassandra Lynn má přezdívku Butterfly díky několika tetováním po těle, z nichž nejvýraznější je velký ornament v oblasti kříže těsně nad zadkem a motýl na lopatce. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků