Blesková a účinná dieta, se kterou hubnou i celebrity!

28. srpna 2012 13:27 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Oblíbená proteinová dieta KetoDiet, jejíž výhodou je nejen účinnost, bezpečnost, ale i rychlost, zbavila trápení s nadbytečnými kilogramy již mnoho lidí, kteří se dlouhodobě potýkali se svou nadváhou. A to zcela bez chemie a navíc bez hladu. Pojďme se tedy společně podívat, jak vlastně KetoDiet funguje.
Jak na to s KetoDiet?

Jak na to s KetoDiet?

Proteinová (bílkovinná) dieta KetoDiet je určena pro efektivní hubnutí v několika po sobě následujících krocích. Nejprve rychlý začátek v 1. kroku, který člověka velmi motivuje a povzbudí. Během této fáze, kdy jíte pouze proteinová jídla KetoDiet a vhodnou zeleninu, se můžete zbavit až 8kg za měsíc. Samozřejmě s ohledem na počáteční nadváhu. Navíc bez hladu a s pocitem pohody. Ve 2. kroku se pomaličku vracíte k běžnému racionálnímu jídelníčku a ideálně začnete s vaší oblíbenou pohybovou aktivitou – i tanec se počítá! V posledním, 3. kroku, už si váhu hlídáte jednoduše sami!

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Krémy proti celulitidě zahoďte!

Krémy proti celulitidě zahoďte!

Celulitidou trpí – představte si – až 90% žen! Krémy a speciální gely jsou mnohdy k ničemu a pravidelné cvičení moc nepomáhá. Díky proteinové dietě ale budou vaše stehna a boky opět krásnější. KetoDiet prokázala, že v léčbě pomerančové kůže velmi úspěšně působí.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet ELEMENT

KetoDiet ELEMENT

Proteinová dieta KetoDiet ELEMENT je unikátním produktem v boji s nadváhou a zároveň představuje základní řadu celého dietního programu KetoDiet. Plnohodnotně nahrazuje běžná jídla, obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály i tělu prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny. Je k dostání i ve speciální ČOKOLÁDOVÉ variantě!

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC obsahuje proteinový dietní mix exkluzivně balený po samostatných porcích. Jednotlivé sáčky se svou dietou si tak můžete vzít pohodlně s sebou do práce, na služební cestu, výlet, nebo i na dovolenou. Stejně jako KetoDiet ELEMENT si i KetoDiet BASIC vychutnáte v několika atraktivních příchutích, jako je např. banán, vanilka, jahoda, kokos a další.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz