Červín uvažuje, že zažaluje televizi, která ho udělala slavným.

Červín uvažuje, že zažaluje televizi, která ho udělala slavným. Herminapress

Televiznímu milionáři Červínovi se nechce na osm let do basy. Do čeho vkládá naději?

Michal Červín byl před čtvrt rokem odsouzen městským soudem k osmi letům vězení za finanční podvody. Ve vězení ale bývalá hvězda novácké reality show Vem si mě stále nesedí. Je totiž přesvědčený o tom, že je nevinný a hodlá se odvolat.

„Jsem možná naivní, ale stále věřím ve spravedlnost," říká. Červín měl od roku 2005 neoprávněně čerpat bankovní úvěry a podílet se na jiné finanční kriminalitě. „Čekám na vyjádření Vrchního soudu a pevně doufám, že ten vrátí vše na městský soud, aby se konečně vypátral skutečný viník a nebyly ignorovány námi vyvrácené důkazy proti mé osobě a zároveň bylo umožněné dokazování mé neviny, což mi v prvních jednáních soud víceméně neumožnil," svěřil se nám Červín.

Michal Červín má za sebou také soudní tahanici o určení otcovství dcery Rozárky, kterou má s bývalou partnerkou Barbarou Kautmanovou. Z prostředí soudních síní se jen tak nevymaní. Podnikatele rozhořčilo, když televize Nova informovala, že svou obhajobu postavil na tom, že užíval léky. „Televize Nova dezinformovala veřejnost o mém případu, a tak jsme s mým právním zástupcem zvažovali žalobu," prozradil Super.cz. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků