Dámský klub si užíval ve vířivce.

Dámský klub si užíval ve vířivce. Foto: Archiv Frekvence 1

Geňo, koukej: Takhle si Linda Finková užívá nahá ve vířivce na nefalšované dámské jízdě

Moderátorky Dámského klubu v čele s Lindou Finkovou vyrazily na dámskou jízdu do Špindlu a užily si den jako opravdové královny. V nejluxusnější lyžařské módě brázdily sjezdovky, popíjely šampaňské ve vířivce a na večerní oslavě si získaly pozornost a sympatie celého hotelu.

„Není nad to se jednou za čas utrhnout a užít si víkend jenom v babinci. To, že se s holkami každý den potkáváme na Frekvenci 1, vůbec není na škodu, aspoň si můžeme říct všechno, co jsme v práci nestihly,“ okomentovala víkendové radovánky v Krkonoších Linda Finková a se smíchem doplnila: „Myslím, že jsme v hotelu Jelínek udělaly za jeden den takové pozdvižení, že se museli těšit na běžný režim.“

Společně s Anetou Christovovou a Vlaďkou Pirichovou totiž nezůstaly nic dlužné svým rozhlasovým rolím. Aneta pomrkávala na mužskou část personálu a Vlaďčin hurónský smích se nesl všemi patry. Kdo by čekal, že snad bude Linda Finková smutnit po rozchodu s manželem, byl by překvapen. Ve zbrusu novém oblečku, který jí sladili sami majitelé místního obchodu s luxusní módou na lyže, mohla konkurovat hvězdám v Aspenu. Také na ní všichni mohli oči nechat.

Po návratu ze sjezdovky se moderátorky prohřály ve vířivce, kde na ně čekala pozornost od majitelky hotelu Martiny Vedralové v podobě šampaňského. Kdyby pak na dámy nečekalo další rozmazlování v podobě vizážistů, kadeřníků a opulentní večeře, asi by je z ní nikdo nedostal.

„Prostě jsme si s Anet a Vlaďkou daly takový povánoční dárek a můžu to všem zaměstnaným matkám jen doporučit. Na chvíli vypnout, věnovat se jen sobě a domů se vrátíte jak znovuzrozená,“ doporučuje Linda.

To, že Linda s Anetou a Vlaďkou uchvátily celé místní osazenstvo, dokazuje i to, že si ředitel hotelu nechal na hlavu nasadit paruku, která je jinak rekvizitou z rádia a je součástí romantické image Vlaďky Pirichové. Všichni zúčastnění si po povedené akci slíbili, že se rozhodně nevidí naposledy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků