Mohou muži kojit?

Kniha odhalující tajemná zákoutí mužského kojení přichází do Čech! Ale opravdu má mužské kojení tak blahodárné účinky? A není to jen snůška nesmyslů?
Mohou muži kojit?

Mohou muži kojit?

Muž uprostřed noci vstane, vezme dítě do náruče, přiloží jej k prsu a začne kojit, zatímco žena se jen otočí na druhý bok a spí dál. Děsivé sci-fi nebo hudba budoucnosti? Podle holandského vědce Pieta de Vriese je to krásná přítomnost. Sám tento fenomén po desetiletí zkoumal a nyní o mužském kojení vydává knihu. Ale je to vůbec možné? Má opravdu mužské kojení tak blahodárné účinky?

Více informací
nyní na Mensmilk
Mužské kojení pomáhá. Ale jinak!

Mužské kojení pomáhá. Ale jinak!

Nedávno zveřejněné zprávy o připravovaném vydání knihy Umění mužského kojení je ve skutečnosti kampaní na podporu boje proti rakovině prsu. V České republice totiž každá 9. žena trpí karcinomem prsu a denně na rakovinu prsu umírají čtyři ženy. I přes neúprosné statistiky se o rakovině prsu málo hovoří. Proto se společnost ING Pojišťovna rozhodla na toto téma upozornit a otevřít o něm debatu. Její manažerka marketingové komunikace Eva Takáčová říká: „Hlavní myšlenkou tohoto projektu bylo získat co největší pozornost veřejnosti a tu následně převést na skutečné téma, o které nám jde, tedy prevence a léčba rakoviny prsu. Pojišťovna ING ve spojitosti s touto kampaní spustila také projekt pro ženy bojující s rakovinou prsu For You.

Více informací
nyní na For You by ING
O čem je For You? O ochraně prsou

O čem je For You? O ochraně prsou

Projekt For You, který ING Pojišťovna spustila na konci minulého roku, je v tomto ohledu naprosto unikátní. Ve spolupráci s předními českými gynekology a onkology nabízí ženám nejen komplexní informace a rady ohledně prevence a léčby rakoviny prsu a ženských pohlavních orgánů, ale i fórum pro diskrétní sdílení informací s ostatními ženami a možnost své zkušenosti probrat s lékaři a psychology. Projekt For You ženám dále nabízí pojištění pro případ diagnózy rakoviny prsu či pohlavních orgánů a k tomu rozsáhlé asistenční služby. V neposlední řadě je důležitým rozměrem tohoto projektu i podpora charitativních aktivit.

Více informací
nyní na For You by ING

Časová osa článků