Daniela Peštová spořádala netopýra

Daniela Peštová spořádala netopýra Foto: archiv TV Nova

Ta má ale silný žaludek: Krásná topmodelka Daniela Peštová snědla netopýra

27. srpna 2012 22:02

Topmodelka Daniela Peštová (47) se už tento pátek objeví jako moderátorka pořadu Master Chief. "Moc mě to baví, ale sama bych se do podobného typu soutěže nepřihlásila, i když vím, že existuje i varianta pro celebrity. Raději budu vše jen pozorovat a komentovat," řekla Super.cz Daniela, která je velká gurmetka.

Sama zbožňuje indickou kuchyni, nebrání se ale ani české kuchyni nebo exotickým pokrmům. Dokonce ochutnala i netopýra. "Byl trochu jako kuře," vyprávěla. Když je doma, denně vaří teplé jídlo. Dokonce si sama dělá i těsto. "Když se naučíte to základní, už na tom není nic těžkého," míní.

V rodině má vděčné strávníky, snědí, co jim předloží na talíř. "Ale nejoblíbenější jídlo má každý jiné. A přiznám se, že je někdy rozmazluji a opravdu vařím načtyřikrát," uzavřela Daniela. Kvůli manželovi Palu Haberovi dělá o Vánocích dva bramborové saláty. "Jeden český a druhý slovenský. Zrovna na bramborový salát má každý rodina vlastní recept," vyprávěla.

Sama se kvůli svým partnerům učila vařit jejich oblíbená jídla. "Řekla jsem si o recepty jejich maminkám. Láska přece prochází žaludkem," smála se topmodelka na setkání před uvedením pořadu Master Chief na obrazovky TV Nova. 

Saša Šeflová , Super.cz