Martin Chodúr s partnerkou Ivonou.

Martin Chodúr s partnerkou Ivonou. Michaela Feuereislová

SuperStar Chodúr plánuje svatbu a děti s rozvedenou, o 16 let starší ženou: Tahle blond kočka ho dostala

Martin Chodúr (31), vítěz Česko Slovenské SuperStar, našel životní lásku. Ona se kvůli němu dokonce rozvedla a společně žijí v domě nedaleko Ostravy. Má to ale háček. Devětatřicetiletá Ivona Selníková už má nejvyšší čas na prvního potomka, na kterého by si Chodúr ve svých třiadvaceti mohl ještě pěkných pár let počkat.

On je ale zamilovaný až po uši a s Ivonou plánuje svatbu i děti. "Láska není o věku, ale o člověku. Martin je invenční muž, nezatížený minulostí a s pozitivním postojem k životu. Nezabývám se nijak výčtem výhod či nevýhod, náš vztah je stav, za kterým si stojím," řekla Aha! Ivona, která je velmi úspěšnou byznysmenkou - je generální ředitelkou nadnárodní společnosti.

"Ivonka je moje největší láska. Svatba bude. A zda bych s ní chtěl mít děti? Ano!" dodal Chodúr.

Nejvíc mu vadí, že se o ní píše jako o bohaté milence. "Není tajemstvím, že je Ivonka úspěšná žena. Ale tam, kde se nachází dnes, se vypracovala svou pílí, disciplínou a dlouholetým studiem na dvou vysokých školách. A trvale se vzdělává dál. To je spíše hodno obdivu, a ne narážek a posměšků," uzavřel rázně Chodúr. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků