Za intimní chvilky s touto mužoženou jsou někteří pánové ochotni platit.

Za intimní chvilky s touto mužoženou jsou někteří pánové ochotni platit.

Ten dopadl! Travestita, který zneužil muže Basikové, skončil jako prostitutka

18. ledna 2013 19:56

Chtěl se přiživit na jméně někoho jiného, a nakonec dopadl jako ten největší asociál! Řeč je o devětadvacetiletém Jaroslavu Kopečném alias Taře Wells, muži, který se rád převléká za ženu a jenž před patnácti měsíci zaútočil na manžela Báry Basikové Petra Poláka, z kterého se snažil udělat svého milence (později přiznal, že si vše vymyslel). Na tuto podivnou existenci teď praskla pikanterie: živí se vlastním tělem!

Tento ženomuž má po českých sexuálních seznamkách rozeseto mnoho inzerátů, v nichž nabízí za peníze své tělo, na kterém buď něco chybí, nebo něco přebývá. „Atraktivní, velmi přirozená, příjemná, pohodová, přátelská trans dívka na úrovni s hezkým 19 cm překvapením v kalhotkách. Moc ráda Tě přivítám u mě v bytečku kousíček od Vinohrad. Velmi příjemná atmosféra, diskrétní prostředí,“ píše Tara v inzerátech, u nichž je coby kontaktní telefon uvedeno číslo, které má Tara i na svých oficiálních, rádoby uměleckých stránkách.

A kdyby někdo snad pochyboval o pravosti inzerátů a myslel si, že někdo takhle mohl údaje Tary jen zneužít, aby ji poškodil, ten by si měl pozorně inzeráty prohlédnout. Některé jsou mnoho měsíců staré, na což by bývalá travesti umělkyně jistě stihla zareagovat a zařídit jejich smazání.

Proč vlastně bývalá travesti umělkyně? „Většina z nás se od ní okamžitě distancovala hned poté, co se snažila udělat popularitu na manželovi Basikové. Naši branži to velmi poškozovalo. Pokud vím, od té doby jí všichni odmítají dát práci. Nemá kšefty, tak musí šlapat, špína jedna,“ uvedla jedna z bývalých kolegyň Tary Wells Naděžda Krupská.

Tara se nedávno veřejně zastala i Ivety Bartošové, která by však podobné exoty mezi svými podporovateli raději asi neměla… 

David Zápal , Super.cz