Ivana Christová zázračně zhubla! Víme, jak to dokázala

První československá Miss Ivana Christová vypadá opět fantasticky! „Nohy a zadek už mám super, rýsuje se mi pas a bříško chytá kontury,“ vysvětluje nejkrásnější československá žena roku 1989, co prakticky znamená, když zhubnete 18 kilogramů. Jak to udělala? „Bez OBEZINu bych to nezvládla,“ říká Ivana Christová.
Pro okamžitou slevu 20 % na OBEZIN™ klikněte ZDE!

Pro okamžitou slevu 20 % na OBEZIN™ klikněte ZDE!

Ivanu před časem oslovila česká firma Danare, zda by chtěla svůj boj s nadváhou vyhrát pomocí nového přírodního výživového doplňku OBEZIN™. „Souhlasila jsem jen proto, že se jedná opravdu o čistě přírodní produkt. Díky Obezinu hubnu a nehladovím,“ říká Ivana a přitom z ní jen čiší vitalita a optimismus.

Objednat
nyní na Obezin.cz/
Pro okamžitou slevu 20 % na OBEZIN after diet klikněte ZDE!

Pro okamžitou slevu 20 % na OBEZIN after diet klikněte ZDE!

Populární zpěvačka Míša Nosková (29) používá přírodní přípravek OBEZIN after diet, který je určen k prevenci JOJO efektu po všech dietách. Problémy s nadváhou řeší už od svých 13 let a velmi dobře ví, jak těžké je odolat chuti na sladké a váhu si udržet. „Před několika měsíci se mi konečně podařilo zhubnout. Díky OBEZINu after diet teď už nemusím řešit chuť na čokoládu a váhu si bez problému udržuji i přes velké pracovní vytížení,“ říká Míša, která má v pase jen neuvěřitelných 58 cm.

Objednat
nyní na Obezin.cz/

Časová osa článků