Eva Longoria ukázala o dost víc, než zamýšlela.

Eva Longoria ukázala o dost víc, než zamýšlela. Profimedia.cz

Rudý obličej na červeném koberci: Eva Longoria omylem odhalila svůj drobný hrudník a pak se styděla

Výběr rób na slavnostní předávání Oscarů bývá asi nejsledovanější ze všech společenských událostí. Zlaté glóby jsou ale jen o fous za nimi, a tak se celebrity snaží, aby v ten večer vypadaly co nejlépe. Výjimkou nebyla v neděli ani Eva Longoria (46), které se však přihodila na červeném koberci při pozdější after párty malá nepříjemnost, když v hlubokém výstřihu odhalila i cosi navíc...

Kráska ze Zoufalých manželek, která si jako svůj doprovod na párty po vyhlašování Zlatých glóbů vzala svého vlasového stylistu Kena Pavese, možná litovala, jak nepraktický model si oblékla. Kadeřník sice herečce pomohl, aby se podpatky do dlouhé černé róby s krajkovým vrškem od Emilia Pucciho nezamotala, ale ohlídat i její dekolt už nezvládl.

Když si Eva všimla, že právě desítkám fotografů odkryla zákoutí svého drobného, ale stále půvabného hrudníku, začala se stydět a rukama si zakrývala obličej. Nebýt precizně nanesené vrstvy make-upu, možná by Evina tvář ladila i s barvou koberce. Avšak uznejte, že se slavná brunetka rozhodně nemá důvod cítit zahanbeně? 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků