Poznáte roztomilého klučinu?

Poznáte roztomilého klučinu? Foto: Archiv České televize

Tento chlapeček v patnácti odešel z domova, byl těžkým alkoholikem a podváděl svou ženu. Poznáte ho?

19. srpna 2012 9:55

Malý rošťák na fotce, který se teprve krátce rozhlíží po světě, se jednoho dne dozví, že život není procházka růžovou zahradou. O otce přišel v patnácti letech, což jeho maminka špatně nesla a uzavřela se do sebe. On v té době odešel z domova na studia. Jeho milovaná máma později zemřela na Alzheimerovu chorobu. On sám dlouhou dobu bojoval s alkoholismem. Poznali jste?

Miroslav Etzler (53) se narodil 22. prosince 1964 v Ostravě. Po studiích na gymnáziu se přihlásil na JAMU, kam byl přijat. Působil v divadlech v Ostravě i v Brně, několik sezon hrál na prknech Národního divadla a jeho jméno je spojeno také s pražským divadlem Ungelt.

Co se televizních rolí týče, diváci ho znají především ze seriálů Pojišťovna štěstí, Cesty domů či Život je ples nebo z filmů Mazaný Filip či Zemský ráj to na pohled.

Miroslav Etzler byl dvakrát ženatý, má tři děti. Z druhého manželství má dcery Magdalenu a Markétu. S bývalou partnerkou, herečkou Zuzanou Bydžovskou, má syna Kristiána. Od Bydžovské odešel k Vilmě Cibulkové (55). Dlouholetý vztah však zkrachoval kvůli Etzlerově nevěře. 

Lucie Sieglová , Super.cz