Vyzývavou Daru Rolins si obdivně prohlížela i Adela Banášová.

Vyzývavou Daru Rolins si obdivně prohlížela i Adela Banášová. Foto: Tvnoviny.sk

Dara Rolins přišla do televize bez podprsenky. Banášová jen koukala

10. května 2011 11:01

Zpěvačka Dara Rolins (45) má svá ňadra, na kterých se vyřádili plastičtí chirurgové, opravdu ráda! Proto asi záměrně doma "zapomněla" podprsenku, když ji Adela Banášová pozvala do své talkshow v televizi Markíza. A moderátorka nestačila zírat, co všechno je skrz tenkou látku vyzývavého topu vykukovalo! Fotografie provokativní Dary si prohlédněte ve fotogalerii.

I když obě populární Slovenky probíraly skutečně poutavá témata, diváci i průvodkyně pořadem se spíš než jimi zaobírali Darininým provokativním zevnějškem. Rolins už v minulosti několikrát upoutala svými sexy modely, ale tentokrát tomu opravdu nasadila korunu.

Dara se před pořadem prý přiznala, že svou budoucnost spíš než v byznysu s designovým nábytkem, i když je docela úspěšný, vidí v producentské činnosti. Kdyby však ani na tomto poli nesklidila úspěch, mohla by se klidně věnovat fotografování provokativních snímků. Figuru na to má.

V současnosti však řeší jiný, smutný problém. Spolu se Simonou Krainovou byla zákaznicí třicetiletého vizážisty, který nečekaně zemřel na zápal plic.

Adela show vysílá Markíza v úterý desátého května od 22:35 hodin. 

David Zápal , Super.cz