Marta Jandová je pořád zamilovaná až po uši.

Marta Jandová je pořád zamilovaná až po uši. Foto: Tatry mountain resorts

Marta Jandová řádila na horách: Mrkněte, jak s fešným přítelem vrkala na romantické dovolené

Herečka a zpěvačka  vyrazila s přítelem na romantickou dovolenou do Nízkých Tater. „Máme s přítelem moc rádi hory, v Jasné jsme byli necelý týden a užili jsme si jízdu na prkně i procházky po okolí, vzali jsme si s sebou totiž svoje dva malé pejsky Katze a Kašpara,“ prozradila Marta Jandová.

V Tatrách byla sympatická zpěvačka poprvé a pochvalovala si jízdu na snowboardu. „Dříve jsem hodně jezdila na lyžích, ale pak jsem zkusila oboje, ale do Tater jsem si vzala jen prkno,“ prozradila Jandová, která si vyzkoušela jak severní, tak i jižní stranu Chopoku.

Herečka na dovolené čerpala nové síly na následující pracovní maraton. „Připravují se nové díly Gymplu, pracuji na nové desce, a tak docela často nyní jezdím do Berlína za kapelou, a navíc mě ještě čeká návrat muzikálu Hamlet, takže jsem ráda, že jsem mohla trošku nabrat síly,“ míní Marta, která si ve Třech Studničkách užívala venkovní vířivku, dala si drink nebo si nenechala ujít wellness zónu.

Na Slovensku se zpěvačce moc líbilo a prý si libovala i v místní kuchyni. V baru na sjezdovce si dala kromě čokolády se šlehačkou i sklenku šampaňského.

„Hory mám ráda obecně, vždycky se s přítelem spontánně rozhodneme a vyrážíme na pár dní na mini dovolenou - ať už po Čechách, nebo po Evropě,“ uzavřela zpěvačka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků