Petr Nedvěd se zahleděl do nohou nádherné modelky Alice Bémové.

Petr Nedvěd se zahleděl do nohou nádherné modelky Alice Bémové. Foto: Jaroslav Urban pro Automyčka Express

Největší švihák mezi slavnými hokejisty sbalil tuhle kočičku s neskutečně dlouhýma nohama

Největší fešák mezi českými hokejisty, ale také velký proutník. To je jednoznačně Petr Nedvěd. Populární hokejista sundal brusle a vyzkoušel si roli modela. A rekvizity k tomu dostal přímo na tělo stvořené. Fotil u svého nejoblíbenějšího vozu Ferrari, který byl navíc pořádně ozdoben. Koukaly z něj dokonalé nožky nádherné modelky až po zadeček. A Nedvědovi začaly zářit oči.

Modelku vybírala produkce dlouho. "Bylo jasné jen jedno kritérium. Nohy musí mít dokonalé a dlouhé jako Diana Kobzanová," řekl Super.cz fotograf Jára Urban, který s Nedvědem fotil úplně poprvé.

"A byl jsem mile překvapený. Dlouho jsem se u focení tak nezasmál. Petr má neskutečný smysl pro humor, a navíc se fotilo poměrně lehce. Až skončí s hokejem, v pohodě může přejít k modelingu," dodal s úsměvem fotograf.

Nedvěd fotil pro kalendář známé automyčky. Nejvíce zřejmě ocenil právě to, že mu produkce naservírovala další kočičku. Modelka Alice Bémová měla nejen dokonalé nohy, ale také velmi krásnou tvář. A Petra opravdu zaujala.

"Zachoval se jako pravý gentleman a po focení se okamžitě nabídl, že ji odveze domů," uzavřel fotograf Urban. Zda skončilo ale jen u odvozu a vysazení u bydliště krásné Alice, ale už neprozradil. Jak známe svůdníka Nedvěda, určitě si při cestě připravil půdu pro další randění. Nebo to zvládnul rovnou? 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků