Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky 2012 a to pravé luxusní spodní prádlo!

19. srpna 2012 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZNAČEK 2012 - Pouze do 31.8.2012! Pojďte se s námi naučit nakupovat značkové oblečení, plavky nebo spodní prádlo pouze z aktuálních módních kolekcí, ale hlavně levně a také s trochou fantazie! Kromě těch známých top značek v Naší bezkonkurenční ponuce jakými jsou Dolce&Gabbana, EMPORIO ARMANI , John Galliano, DKNY a dalších, bychom vám rádi představili módní značky u nás méně známe a to přesto, že v zahraničí vysoce bodují.
Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky a to pravé luxusní spodní prádlo!

Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení, plavky a to pravé luxusní spodní prádlo!

Pojďte se s námi naučit nakupovat značkové oblečení, plavky nebo spodní prádlo pouze z aktuálních módních kolekcí žádny outlet, ale hlavně levně a také s trochou fantazie! Kromě těch známých top značek v Naší bezkonkurenční ponuce jakými jsou Dolce&Gabbana, EMPORIO ARMANI , John Galliano, DKNY – Donna Karan New York a dalších, bychom vám rádi představili módní značky u nás méně známe a to přesto, že v zahraničí vysoce bodují. Jsou to americké, francouzské a další světové značky, jako Freegun, DESUE, Gigo - Miami, CHIK O LOKO a BodyQ Paris. Díky našemu malému „značkovému módnímu kurzu“ objevíte nové módní kousky pánského i dámského oblečení, trendy plavky 2012 a to pravé luxusní spodní prádlo! V nabídce Módního domu DESSUE naleznete pouze aktuální kolekce 2012 těch nej světových značek, ale hlavně tu nejvyšší kvalitu! A POZOR právě teď probíha TOTÁLNÍ VÝPRODEJ 2012 – Kolekce Jaro – Léto získate teď za bezkonkurenčení ceny! Výprodej končí 31.8.2012 tak ho nepromeškejte!

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Značkové oblečení, plavky a spodní prádlo?

Značkové oblečení, plavky a spodní prádlo?

To dnes již zdaleka není jenom zárukou kvality, ale také módnosti. Butiky a obchody s oblečením a spodním prádlem nám často servírují levné pseudoznačky nízké kvality, které zdaleka nejsou tím, co bychom po značkovém zboží měli požadovat. Stejné je to u plavek, oblečení, ale i u spodního prádla. A POZOR právě teď probíha TOTÁLNÍ VÝPRODEJ 2012 – Kolekce Jaro – Léto získate teď za bezkonkurenčení ceny! Výprodej končí 31.8.2012 tak ho nepromeškejte! Možná zaprotestujete, že za drahé značkové oblečení nebo spodní prádlo utrácet nechcete. Vždyť ani není vidět! Nad tím se však lze jen pousmát a to hned ze dvou důvodů. Tím prvním je, že prádlo vidět je! Nikdy nevíte, kde se budete muset nebo chtít svléknout a spodní prádlo o vás napoví víc než to, jaké máte džínsy nebo triko. Druhý důvod, proč se pousmát je to, že utkvělá představa, že značková kvalita musí být drahá není pravdivá. Stačí se naučit nakupovat na správném místě a nenakupovat zbrkle v předražených buticích obchodních center, ale ani v rádoby slevových e-shopech a slevomatech, kde nemusí jít o zrovna nejaktuálnější kolekce a originalita je také důležitá.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Za své peníze si zasloužíme ty nejnovější módní kolekce!

Za své peníze si zasloužíme ty nejnovější módní kolekce!

Hledejte exkluzivní distributory a zastoupení značek, který vám umí nabídnout zaručeně pravé značkové zboží z aktuálních kolekcí za standardní ceny, do kterých se nepromítl pronájem drahých prostor v obchodních centrech ani dlouhý distribuční řetězec.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
Internetový Módní Dům DESSUE ?

Internetový Módní Dům DESSUE ?

Hledáte-li něco neotřelého, ve značkové kvalitě, něco pro opravdové módní znalce, zkuste určitě kolekce luxusní spodní prádlo, plavky 2012 a trendy oblečení od prestižních italských, francouzských a amerických značek, které se k nám v posledních měsicích poprvé dostávají díky společnosti DESIGNER-EUS, spol. s r. o. Ta provozuje internetový módní dům DESSUE a je oficiálním výhradním prodejcem a dovozcem značek John Galliano, EMPORIO ARMANI, Just Cavalli, DESUE, CHIK O LOKO – Paris, BODYQ – Paris, FREEGUN – Paris, GIGO – Miami, C-IN2 – New York pro region Střední Evropy (Slovensko, Česká Republika, Rakousko, Rumunsko, Polsko a Maďarsko).

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz
A to nejdůležitější na konec!

A to nejdůležitější na konec!

Všechno zboží je skladem s doručením do 48 hodin od objednání! Garance výměny nebo vrácení zboží! Díky celoevropskému působení a více než 100.000 spokojených zákázníků v 16-ti zemích Evropy jsme schopni, Vám vždy nabídnout bezkonkurenčně nejširší nabídku aktuálních limitovaných kolekcí top značek světa za skvělé ceny, to vše na jednom místě a nakupování z pohodlí domova. A POZOR právě teď probíha TOTÁLNÍ VÝPRODEJ 2012 – Kolekce Jaro – Léto získate teď za bezkonkurenčení ceny! Výprodej končí 31.8.2012 tak ho nepromeškejte! Budeme se těšit na vaší návštevu.

Koupit
nyní na www.DESSUE.cz