Nahý Jiří Langmajer ve filmu Svatá čtveřice.

Nahý Jiří Langmajer ve filmu Svatá čtveřice.

Dámy, máme pro vás dárek: Nestydatý Langmajer se ve sprše předvedl úplně nahý

9. srpna 2012 20:13

Fanynky charizmatického herce Jiřího Langmajera (52) se určitě mají na co těšit. V nejnovější komedii Jana Hřebejka Svatá čtveřice se populární Langoš ukáže ve sprše úplně nahý.

Společně s ním mohou chtivé divačky obdivovat i nahého herce Hynka Čermáka.
Herec Jiří Langmajer se za své tělo vůbec nemusí stydět. Však už mu také podlehla nejedna krásná žena. Ženatý Langmajer zahříval postel modelky Petry Faltýnové (40) i herečky Adély Gondíkové (45).

Příběh Svaté čtveřice se točí kolem dvou párů, které se rozhodly vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem.

Langmajer si v pořádně žhavé komedii zahrál elektrikáře Vítka, který se svým kamarádem a kolegou Ondrou odjel na exotickou pracovní cestu do Karibiku. A tam se začnou dít věci, protože pány doprovodí i jejich manželky, které vymyslí plán, jak zahnat postelovou nudu.

Scénář vznikal pod taktovkou známého spisovatele Michala Viewegha. „S Honzou Hřebejkem jsme si slibovali, že natočíme milostnou komedii - a tohle je milostná komedie. Jemná milostná komedie. Jemně nemravná,“ míní Viewegh.

Na nemravného Langmajera se budete moct jít podívat od 23. srpna, kdy má Svatá čtveřice premiéru. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků