Kristína Zakuciová se vrátila ke svému studentskému vzhledu.

Kristína Zakuciová se vrátila ke svému studentskému vzhledu. Foto: Hermina.cz

Z největší krasavice z Hlasu je zase šedá myš. Zakuciová si ale na život nestěžuje

10. srpna 2012 8:18

Již jsme vás informovali, že účastníci pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska si uspořádali velmi divoký večírek. Na akci nechyběla ani Kristína Zakuciová.

Dvaadvacetiletou zpěvačku si pamatujeme z Hlasu jako uhrančivou krásku s výrazným líčením a ohnivou hřívou. Tentokrát byla ale Kristína v civilu, takřka nenalíčená a bez komplikovaného vlasového stylingu, a tak jsme ji málem nepoznali. Na první pohled bylo ale zřejmé, že Slovenka nijak nestrádá.

Zakuciová právě prochází řadou životních změn, z nichž nejdůležitější je právě stěhování z rodných Košic do Prahy. Důvodem změny bydliště nebyl pouze její český přítel a česká vysoká škola, ale také rozjeté pracovní projekty.

„S Markétou Poulíčkovou, Nikoletou Spalasovou a ještě další zpěvačkou Terezou Hálovou jsme součástí projektu „Symphony in Rock”. V doprovodu filharmonie zpíváme předělávky rockových pecek kapel Queen, Deep Purple a dalších. Moc mě to baví," říká zpěvačka, kterou s tímto seskupením čeká za měsíc vystoupení v Havířově a následné turné po Evropě.

Kromě toho už Kristína stihla natočit s kolegou Petrem Kutheilem společnou píseň Zapomenout. „Duet je právě ve fázi produkční výroby. Rádi bychom ho nabídli rádiím," říká zpěvačka.

Zakuciová se v Praze snaží najít své hudební zázemí, sestavuje vlastní kapelu a do budoucna by se taky ráda věnovala svému milovanému jazzu. 

Jiří Čeladník , Super.cz