Příjemná cesta k dokonalému tělu

8. srpna 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Trápí vás celulitida, tukové polštářky nebo povadlá pokožka? Zvolte velmi příjemnou cestu k perfektní postavě. Vyzkoušejte v kosmetickém salónu Pevonia Botanica metodu LPG Lipomassage™.
Vaše přirozená krása

Vaše přirozená krása

Ošetření LPG Lipomassage™ tvaruje postavu, vyhlazuje celulitidu, zpevňuje postavu a zeštíhluje. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Provádí se pomocí speciálního masážního přístroje, jenž využívá podtlak a rolování válečků v aplikační hlavici. Tato metoda harmonizuje pojivové tkáně, zvyšuje krevní a lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje vyplavování odpadu látkové výměny. Napomáhá rovněž odbourávání tuků a přispívá k celkové relaxaci. Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo a hladší a pružnější kůže.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Pro ženy i muže

Pro ženy i muže

LPG Lipomassage™ je výjimečně efektivní v boji proti projevům času. Faktem je, že jak plyne čas, mají tělesné funkce tendenci ke zhoršování; projevy "pomerančové kůže", které jsou důsledkem celulitidy, se stávají stále viditelnějšími a pokožka se stává stále méně pružnou. Zlepšením mikrocirkulace ošetřeného povrchu těla pomocí LPG Lipomassage™ je dosaženo znovuobnovení schopnosti výživy pojivové tkáně, což pokožce propůjčuje krásný vzhled a barvu. Metoda LPG Lipomassage™ je určena pro ženy i muže bez věkového omezení. Ošetření je zcela individuální, vždy závisí na citlivosti a stavu kůže klienta. Při první návštěvě vás čeká konzultace, při které se upřesní a doporučí konkrétní program ošetření. Po proceduře bude pokožka prokrvená, zlepší se její zásobení výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Kombinujte

Kombinujte

Metodu LPG Lipomassage™ kombinujte s účinnými přípravky pro domácí použití. Nejprve sáhněte po jemném a kvalitním tělovém peelingu, který pokožku těla připraví na aplikaci krému. Vynikající je krém na celulitidu Body Svelt Cream, který pokožku hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje. Je vhodný pro všechny typy pleti s celulitidou. Obsahuje účinné složky jako třeba zelenou kávu, zelený čaj, řasu měchýřatou, lékořici, pupečník asijský, ginkgo bilobu a guaranu.

Více informací
nyní na pevonia.cz
Doporučujeme

Doporučujeme

Doplňte unikátní přístrojové ošetření LPG Lipomassage™ zábalem ze zelené kávy, který zeštíhluje a harmonizuje barvu vaši pokožky. Zábal nejenže stimuluje schopnosti vašeho těla štěpit tuk, ale rovněž podporuje metabolismus a eliminuje zadržování vody. Čistá 100% mikronizovaná zelená káva, přirozeně bohatá na kyselinu chlorogenovou, polysacharidy, proteiny a esenciální oleje, zjemňuje a vyhlazuje povrch vaši pokožky a viditelně redukuje celulitidu. Zábalu předchází peeling s mořskou solí a esenciálními oleji, který tělo zbaví nečistot a odstraní z povrchu odumřelé buňky, zlepší cirkulaci krve a detoxikuje pleť.

Více informací
nyní na pevonia.cz