Cestovkám docházejí letenky. Lidé berou vše, co je volné.

5. srpna 2012 14:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Cestovní kanceláře hlásí vyprodané termíny a ten, kdo nechal dovolenou na poslední chvíli, tak musí vybírat z hodně omezené nabídky. Výhodu mají ti, kteří vyhledávají dovolenou na portálech s širší nabídkou zájezdů, jako např. www.dovolena.cz, kde lze stále najít dostatek volných termínů.
Mallorca

Mallorca

Hotel Luna tropical park - Tento hotel se nachází v borovém lese. V populárním a živém letovisku El Arenal. Plážová promenáda a přístav se nacházejí jen 300 metrů od hotelu. Jsou zde k nalezení četné bary, restaurace a noční život. Veřejná doprava je poskytována z místa zastávky, která se nachází v blízkosti hotelu a je snadno dostupná pěšky.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 13 476 Kč včetně DPH
Egypt

Egypt

Hotel TIA HEIGHTS MAKADI BAY, vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, trezory na recepci, 24 hodinová pokojová služba, internetová kavárna, čínská restaurace, italská restaurace, restaurace a la carte Prince Kareem, několik barů včetně plážového, obchody, konferenční místnost, lékařská služba na zavolání, prádelna, vnitřní vyhřívaný bazén, velký bazén s dětskou částí. Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma. Osušky s možností denní výměny zdarma.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 15 690 Kč včetně DPH
Turecko

Turecko

Hotel Titan nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahradu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 16 980 Kč včetně DPH