Zdeněk Macura alias králíček-bobeček.

Zdeněk Macura alias králíček-bobeček. Foto: Facebook

Iveto Bartošová, rychle do alobalu! Šílenec jménem Bobeček se tě chce zmocnit před oltářem

Iveta Bartošová (✝48) by určitě co nejrychleji potřebovala jeden nepoužitý kus svěrací kazajky. Nikoliv však pro sebe, ale pro svého fanatického fanouška Zdeňka Macuru (46). Muž, jenž si říká králíček-bobeček a který Bartošovou sexuálně obtěžoval a navíc si ji podle svých slov koupil od jejího přítele Josefa Rychtáře, znovu zaútočil. Ivetu chce za ženu a už k tomu vyplnil i náležité papíry!

O ženitbě Bobeček uvažuje již od ledna tohoto roku. A proč se tak rozhodl? „Jsem sám a nikoho blízkého nemám. Iveta se mi líbí jako žena a mám ji rád. A na podzim 2010 jsem jí zaplatil výrobu a provoz internetových stránek,“ vysvětluje serveru Super.cz naprosto logicky a neprůstřelně své důvody k žádosti o ruku Bartošové. Macura si Ivety váží za to, že ho objala, což se mu v životě nestalo.

„Pomohlo mi to uzdravit určitá místa v duši,“ tvrdí a nelze mu než nevěřit.
Bartošovou její podivuhodný obdivovatel považuje za vděčnou duši, která vrací peníze a umí psát povzbudivé zprávy. Proto se chce o zadluženou zpěvačku postarat. „V současnosti mám dostatečné finanční příjmy, abych mohl krýt veškeré její náklady (hypotéka, energie, atd),“ slibuje Zdeněk Macura.

Naprosto pádným důvodem k sňatku je pro něj to, že si jej lidé pletou s Ivetiným prvním manželem Jiřím Pomejem. „To je znamení,“ vztyčuje varovně prst Bobeček. K nejsilnějším společným zážitkům (prý s Ivetou krátce chodil a chtěla s ním mít bejbátko), podle něj patří modlitba. „Když jsem se s ní jednou modlil, řekla: Já božínka miluji. Tak čistě jako od ní jsem to ještě od nikoho neslyšel, byla z toho cítit taková záře,“ mudruje Králíček.

Svou nabídku předložil emailem i samotné Ivetě. „Ty jsi v jádru v podstatě takový králiček-bobeček a já jsem taky takový králiček-bobeček a králiček-bobeček může být šťastný jen zase s králičkem-bobečkem,“ ňuňánkuje muž, který se rozhodl spasit Ivetu. Otázka je, zda by se neměla zase nechat zabalit do alobalu jako před osmnácti lety při kauze s Romanem Třískou. Třeba by ji pak Macura přehlédl… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků