Úsměvy na tvářích Sandry a Jesse jsou už minulostí.

Úsměvy na tvářích Sandry a Jesse jsou už minulostí. Profimedia.cz

Sandra Bullock je v posteli příšerná, tvrdí její potetovaný exmanžel

6. května 2011 13:08

Exmanžel herečky Sandry Bullock (53) Jesse James (42) se v jedné americké talkshow pořádně rozjel. Když přišla řeč na jeho vztah s populární herečkou, nenechal na ní nit suchou. Tvrdí, že jeho současná přítelkyně Kat Von D je v posteli mnohem lepší než Sandra. Ta ho prý téměř nikdy neuspokojila.

Majitel motorkářské známky West Coast Biker se čím dál víc prezentuje jako člověk bez špetky citu a vyžívá se v pomluvách své exmanželky. Nebojí se ani hovořit o imtimních skutečnostech z jejich soukromého života.

James vydal autobiografii nazvanou American Outlaw, ve které o manželství se Sandrou vypráví. Potetovaný muž v knize píše, že se se Sandrou cítil jako v pasti. A nejen to. Chválí svou snoubenku Kat Von D, která je podle něj v sexu mnohem lepší než Sandra a nedá se s ní srovnat. "Sandra je rozhodně více nadanější v herectví než v sexu. Ještěže mám teď přítelkyni, která mi ta léta strávená v manželství vynahrazuje,"  vydal jeho prohlášení francouzský server Voici.fr. "Moje láska ke Kat se nedá popsat. Stárnutí s ní bude bomba," dodává James.

Sabina Tesařová , Super.cz