Víte, kde šetří celebrity?

30. července 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Léto je v plném proudu, a proto si nenechte ujít příležitost vychutnat si jeho nezaměnitelnou atmosféru se vším, co k ní patří. Užívejte si romantických dovolených, poznávejte nová místa, prožívejte veselé chvíle s přáteli a rozmazlujte se kulinářskými specialitami. S HYPERSLEVY.CZ si sluneční dny užijete naplno, a to vždy přesně podle svých představ i finančních možností.
DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

Co člověk, to představa ideální dovolené. Ať je vaším cílem relaxace, cestování, poznávání či vzdělávání, na HYPERSLEVY.CZ si snadno vyberete z exkluzivní nabídky pojištěných zájezdů a pobytů, které jsou pro vás zlevněny až o 59%. Zakuste například luxusní péči o tělo i mysl v jedněch z nejkrásnějších termálních lázní Slovinska! Čtyřdenní wellness pobyt se spoustou nadstandardních služeb si užijete SE SLEVOU 37% za pouhých 2 999 KČ!

Více informací
nyní na HYPERSLEVY.CZ
JEDINEČNÁ NABÍDKA TUZEMSKÝCH POBYTŮ ZA ŠOKUJÍCÍ CENY

JEDINEČNÁ NABÍDKA TUZEMSKÝCH POBYTŮ ZA ŠOKUJÍCÍ CENY

Stále více lidí objevuje přednosti a kouzlo tuzemských dovolených. Největšími lákadly jsou přírodní krásy, historické památky a lázeňské procedury. To vše a mnohem více si můžete užít ve wellness hotelu uprostřed neporušené přírody Krušných hor. HYPERSLEVY.CZ vám tuto nabídku přinášejí s neuvěřitelnou 59% slevou – za pobyt s bohatou polopenzí a množstvím ozdravných procedur pro 2 OSOBY NA 3 DNY zaplatíte místo původních 4 400 Kč jen 1799 KČ!

Více informací
nyní na HYPERSLEVY.CZ
RÁJ PRO VAŠE CHUŤOVÉ POHÁRKY

RÁJ PRO VAŠE CHUŤOVÉ POHÁRKY

K dovolené a létu obecně neodmyslitelně patří užívání si - a to i co se jídla týče. Pokud dosud nevěříte, že láska prochází žaludkem, lákavá nabídka na HYPERSLEVY.CZ, z níž si vyberou jak zastánci tradice, tak milovníci specialit, vás přesvědčí o tom, že na tomto rčení přeci jen něco je. Pravý americký hamburger, křupavé hranolky a osvěžující pivo Staropramen, to je dokonalá kombinace chutí. Jídlo nejen pro pořádné chlapy zakoupíte na HYPERSLEVY.CZ s 50% SLEVOU jen za 99 Kč!

Více informací
nyní na HYPERSLEVY.CZ
INSPIRACE PRO VÁŠ VOLNÝ ČAS

INSPIRACE PRO VÁŠ VOLNÝ ČAS

Teplé letní dny přinášejí téměř neomezené možnosti, jak trávit volný čas. Novou sílu, energii a dobrou náladu získáte především při aktivním odpočinku – tím spíše, připojí-li se k vám parta přátel. Pro oživení akce s přáteli je jako stvořený bowling. Nakupujte chytře a zaplaťte za 2 hodiny bowlingu místo 600 Kč jen 199 KČ! HYPESLEVY.CZ vám totiž přináší tuto oblíbenou hru s 67 % SLEVOU, díky níž ušetříte 401 Kč!

Více informací
nyní na HYPERSLEVY.CZ
VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO!

VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO!

Sluneční paprsky nabíjí energií, a proto je léto skvělým časem pro seznámení se nejen s novými místy a lidmi, ale i zážitky. Neváhejte a vrhněte se do něčeho, co vás láká. Co třeba zjistit, proč mnozí propadli kouzlu golfu? HYPERSLEVY.CZ nabízí dvoudenní výuku golfu pro 2 osoby s 70% SLEVOU. V ceně je kompletní servis a dvouhodinový trénink pod vedením profesionála. Tyto skvostné zážitky v hodnotě 2680 Kč na vás na HYPERSLEVY.CZ čekají za pouhých 799 Kč.

Více informací
nyní na HYPERSLEVY.CZ