Demi Moore má údajně nový objev - herce Martina Hendersona.

Demi Moore má údajně nový objev - herce Martina Hendersona. Profimedia.cz

Demi Moore je sice na dně kvůli Kutcherovi. Sama má ale nového krasavce. A zase mladšího!

28. července 2012 13:55

Herečka Demi Moore (55) je údajně na dně a vzteky bez sebe kvůli potvrzenému vztahu jejího exmanžela Ashtona Kutchera (40) a současné herecké hvězdy Mily Kunis (28). Zdá se ale, že sama se ve svém žalu již nějaký čas neutápí a zahnat chmury jí pomáhá nový muž po jejím boku. Je jím herec a rodák z Nového Zélandu Martin Henderson (37). Přestože je starší než Ashton, Demi to zkrátka k mladším mužům táhne. I Martin je o 12 let mladší než ona.

Dvojice byla spatřena minulý týden na romantické procházce v Connecticutu a jejich společné fotografie otiskl magazín Life & Style. Demi měla v jeho přítomnosti konečně na tváři úsměv od ucha k uchu. Pár spolu údajně chodil na obědy i večeře a Demi s ním také flirtovala. Nedávno se přitom ještě spekulovalo, že novým objevem herečky je hvězda seriálu Pravá krev Joe Manganiello (35).

Hendersona si můžete pamatovat z klipu Britney Spears z roku 2004 Toxic. Hrál rovněž v australské soap opeře Home And Away, filmovém muzikálu Moje velká indická svatba nebo v hororu Kruh. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz