Ledová voda Katku bodala jako jehličky.

Ledová voda Katku bodala jako jehličky. Foto: Archiv Kateřina Sokolová

Nádherná Sokolová trpěla, ale vy se teď můžete pokochat! Takhle fotila od pěti ráno v ledovém moři

26. července 2012 19:55

Modelka Kateřina Sokolová (29) sbírá jeden úspěch za druhým. Před pár dny se Miss České republiky 2007 vrátila ze Saint Tropez, kde čtyři dny fotila v rámci nového uměleckého projektu uznávaného fotografa Sammyho George.

„Mám radost, že tento projekt vyšel. Castingy na modelky probíhaly nejen v Paříži, ale i v Londýně a Milánu, takže o to víc mám radost, že jsem byla vybrána. Celkem fotilo dvanáct modelek z celého světa," prozrazuje Sokolová, kterou její pařížská agentura zásobuje samými lepšími zakázkami.

„Focení bylo super, moc jsem si to užívala i vzhledem k tomu, že jsme byli všichni ubytováni v luxusní krásné vile, kde jsme i nafotili pár fotek. Celý tým byl moc fajn, byla to jedna z mých prozatím nejpříjemnějších prací," říká kráska, která na celé věci našla přece jen jednu vadu na kráse: „Jediné, co bylo trochu náročné, bylo vstávání. Kvůli dobrému světlu jsme museli vstávat každý den už v pět ráno! A většinu fotek jsem fotila ponořená do moře, které v těchto brzkých ranních hodinách nebylo zrovna nejteplejší."

Holt těžký úděl modelek. Sokolová má za sebou většinu pracovních povinností a během srpna ji čeká zasloužený odpočinek. „V září se chystám opět pracovně do Paříže, kde v poslední době trávím hodně času," dodala na závěr. 

Jiří Čeladník , Super.cz