Mahulena Bočanová: Mám ráda vůni mužské kůže

S létem jsou neodmyslitelně spjaty i nejrůznější vůně. Můžete se nechat inspirovat tipy od herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové, která vám zároveň odtajní, co jí nejvíc voní. Jak sama říká: "Ideální je, když se všechny tyto vůně prolínají. Miluju vůni mojí Márinky, když se nahatá v noci přitulí, miluju vůni mužské kůže, miluju vůni moře a ranní kávy...".
Ve stylu módní ikony – Versace Versense

Ve stylu módní ikony – Versace Versense

Vychutnávejte si blížící se letní období plnými doušky, přivoňte k přírodě, která nabízí pestrou směsici vůní, a nechte se unášet na vlně relaxace. Stejné pocity má i Mahulena Bočanová, pokud přivoní k toaletní vodě Versace Versense: "Krásný, tu chci. Cítím prales nebo divoké kopřivy, zavírám oči a sním si, nádherná vůně". V dnešní uspěchané době je potřeba se zastavit a udělat si čas jen na sebe. Rozmazlujte se!

Koupit
nyní na Parfemy.cz 100 ml za 1 290 Kč včetně DPH
Nechte se zlákat nejprodávanější vůní – Lanvin Eclat D´Arpege

Nechte se zlákat nejprodávanější vůní – Lanvin Eclat D´Arpege

Nechte se okouzlit koncentrovanou dlouhotrvající svěžestí jedné z nejprodávanějších vůní, Eclat D´Arpege. Vůně byla na trh uvedena v roce 2002 a od té doby ji vyzkoušeli už tisíce spokojených a nadšených žen. Každá z nich si pochvaluje působivou kombinaci šeříku a lístků sicilského citronu, která je činí neodolatelnými. Během okamžiku tak víte, že jste našla svého favorita mezi vůněmi. Nyní za neodolatelnou cenu!

Koupit
nyní na Parfemy.cz 100 ml za 690 Kč včetně DPH
Bestseller za super cenu – Boss No.6.!

Bestseller za super cenu – Boss No.6.!

Bestseller mezi pánskými vůněmi, i tak by se dala označit toaletní voda Boss No.6. Využijte přednosti této vůně na svou stranu. Jedná se o luxusní citrusově-kořeněnou vůni, která je vhodná na každodenní nošení. Klasika, která vás nikdy nezklame a která vám dodá potřebné sebevědomí. Kdo ji jednou vyzkouší, bude se k ní pořád vracet. Proč byste také měnili něco, co funguje? Tu musíte mít!

Koupit
nyní na Parfemy.cz 100 ml za 990 Kč včetně DPH
Značková vůně za opravdu lákavou cenu - Boss Orange

Značková vůně za opravdu lákavou cenu - Boss Orange

Dámská vůně HUGO BOSS Boss Orange je naprosto stvořená pro chvíle pohody a bezstarostné nálady, získá si vás doslova během pár minut: "Krásná vůně. Je sexy, ale přitom je jemná, nevtíravá, ale velmi zapamatovatelná, prostě krása, můj styl...", říká Mahulena. Je to tak snadné, uvolněte se a vychutnávejte ten pocit, nebuďte stydlivá a ukažte své pravé já. Kupte za super cenu!

Koupit
nyní na Parfemy.cz 75 ml za 1 090 Kč včetně DPH
Jednoduše neodolatelný - LACOSTE Essential

Jednoduše neodolatelný - LACOSTE Essential

Tato pánská vůně má stejnou příchuť jako víkendy plné zábavy a setkání s lidmi, které vždy rádi vidíme. Co je pro léto typičtější než pikniky a grilování s přáteli? Spojte tyto chvíle i s oblíbenou a neodolatelnou vůní Lacoste Essential, která je tak působivá. Budete středem pozornosti a budete si to užívat. Vsaďte na jistotu za jedinečnou cenu!

Koupit
nyní na Parfemy.cz 125 ml za 890 Kč včetně DPH

Časová osa článků