Menzelová v pravých kožešinách.

Menzelová v pravých kožešinách. Foto: Archiv Libka Safr

Menzelová rozšíří skupinu svých nepřátel. Teď si na ní smlsnou i ochránci zvířat

24. července 2012 10:51

Tichá voda břehy mele. Tak přesně toto rčení platí pro Olgu Menzelovou (40). Její netradiční způsob rodinného uspořádání dráždí bulvár jako rudý prapor býka. Nyní se mezi její odpůrce z řad zastánců tradičních rodinných hodnot přidají také ochránci zvířat.

Menzelová totiž nafotila se známou návrhářkou klobouků Libkou Safr kolekci klobouků z pravých kožešin. Designérka si krásnou producenku vybrala pro její krásu, individualitu a charisma. Svým typem také přesně vystihuje právě tuto „francouzskou náladu“, která nechybí v kolekci.

„Olga je mimořádně krásná žena, připomíná mi Brigitte Bardot a ta byla jednou z inspirací. Spojuje v sobě krásu, styl a inteligenci, ale zároveň vypadá sexy a zranitelně, přesně jako Francouzky. Jsem nadšená, že na spolupráci kývla.“

Olga Menzelová dodala: „Nabídkou návrhářky Libky Safr jsem velmi poctěna. Libky modely jsou odvážné, provokativní a přitom elegantní. Osobně mám klobouky velmi ráda a těším se, že nějaký právě vzniklý model z této kolekce budu nosit. A práce s Libkou Safr a fotografem Robertem Smělým byla neobyčejně milá, pohodová a velmi profesionální.“

Samotné focení probíhalo přímo v prostorách slavné prodejny s kožešinami v Praze. Kombinace dřeva a zrcadel nabízely různé pohledy jak na modely, tak na modelku samotnou. Z focení vznikly velmi zajímavé módní fotografie pod vedením fotografa Roberta Smělého. Olga se fotila v kabinkách, mezi štendry nebo v různých i trochu stísněných zákoutích.

„Myslím, že by Olga byla i dobrou herečkou. Možná, že by ji měl někdy manžel zkusit obsadit do svého filmu. Je opravdu femme fatale, jak si je pamatujeme ze stříbrného plátna.“, komentovala ještě Libka Safr focení. 

Jiří Čeladník , Super.cz