Konečně pohodlné podprsenky na sport

24. července 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Když sportovat, tak pohodlně! Kostice tlačí, mačkají prsa a luxusní krajkové kousky ženské vnady jednoduše nepodpoří. Vybrali jsme pro vás bezva kousky, které si oblíbíte pro komfort, který poskytují, i pro líbivý vzhled. Už žádná poskakující prsa!
Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky

S tím, že se prsa při běhu houpají a poskakují, se musí potýkat snad každá žena. Ňadra bolí a tkáň se namáhá. Věděli jste, že se i tímto způsobem mohou prsa vytahat do tvaru nevzhledných ponožek? Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak tomu zabránit. Speciální sportovní podprsenky poprsí podpoří a zabrání bolesti.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Bezešvá a elegantní

Bezešvá a elegantní

Nebyla k vám příroda příliš štědrá a se sportovní lambádou vypadáte jako s klučičím hrudníkem? I sportovní podprsenky mohou mít PUSH-UP efekt! Netrapte se zbytečně tím, že při sportu nevypadáte dostatečně jako žena, a pořiďte si tuto elegantní sportovní podprsenku. Je bezešvá, takže vás nikde nebude tlačit. Užijte si pohodlí a buďte sexy i při sportu.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Konec nepříjemnému pocení

Konec nepříjemnému pocení

I když bývají sportovní podprsenky šity z kvalitních materiálů, pocení se v nich nevyhneme. Mokrá látka se pak lepí na tělo a nepříjemně studí. S takovými problémy však jednoduše skoncuje tento jedinečný kousek. Podprsenka ušitá z příjemné síťoviny perfektně větrá, a přesto zamezí nepříjemnému poskakování prsou. Užijte si komfort a minimum potu!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pohodlí s kosticemi

Pohodlí s kosticemi

Nedokážete si představit, že byste nosili podprsenku bez kostic? Pro větší prsa mohou mít kostice skutečně své opodstatnění – drží lépe tvar a poskytují větší podporu. A teď se jich nemusíte vzdávat ani při sportu. Hladká sportovní podprsenka s komfortními širokými ramínky je navržena speciálně tak, že při pohybu na nějaké kostice v mžiku zapomenete. Vyzkoušejte ji i vy.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Maximální podpora

Maximální podpora

Máte-li skutečně plné ženské tvary, poskakující prsa jsou nejspíš vaši staří známí. Není na čase je konečně uklidnit? Při běhu se mohou ňadra pohybovat i o dvacet a více centimetrů, což namáhá prsní tkáň i zádové svaly. Tato sportovní podprsenka však poskytuje tu maximální podporu i pro velká prsa. Je vyrobena z pevného, příjemného materiálu, který si oblíbíte také pro jeho prodyšnost.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Konečně bez otlaků

Konečně bez otlaků

Zařezávají se vám úzká ramínka do kůže a způsobují nepříjemné otlaky? Tlačí vás kostice? Sportovní top se širokým spodním lemem vaše ňadra jakékoliv velikosti dokonale podpoří. A extra široká ramínka poskytnou nebývalé pohodlí. Tuhle sportovní podprsenku budete chtít jednoduše nosit i doma. Vyberte si z bílé či černé barvy.

Koupit
nyní na ASTRATEX