Chcete konečně zhubnout? Zkuste tuhle účinnou dietu celebrit.

21. července 2012 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Je účinná a naprosto bezpečná. Proteinová dieta KetoDiet je jednou z nejoblíbenějších diet letošního roku. Zbaví vás nepěkných tukových polštářů a umožní vám zhubnout až 8kg za první měsíc! Naprosto přirozeně a bez chemie. Již brzy budete se svým tělem maximálně spokojení.
Co je KetoDiet?

Co je KetoDiet?

Proteinová (bílkovinná) dieta KetoDiet je určena pro rychlé a efektivní hubnutí. V těle se navozenou změnou spalování odbourávají uložené tuky, ale svaly zůstávají díky dodávaným kvalitním bílkovinám maximálně ochráněny. Zároveň je utlumený pocit hladu, proto je průběh diety příjemný, člověk není podrážděný a především nemá potřebu zahánět vlčí hlad nejrůznějšími dobrůtkami.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Dejte celulitidě sbohem!

Dejte celulitidě sbohem!

Celulitidou, neboli pomerančovou kůží, na zadečku, stehnech nebo bocích trpí až 90% žen. Krémy proti ní moc nezabírají i pravidelné cvičení je na ni krátké. Proteinová dieta KetoDiet ale prokázala, že v její léčbě velmi úspěšně působí

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet ELEMENT

KetoDiet ELEMENT

Proteinová dieta KetoDiet ELEMENT je unikátním produktem v boji s nadváhou a zároveň reperezentuje základní řadu celého dietního programu KetoDiet. Proteinový mix v balení ELEMENT plnohodnotně nahrazuje běžná jídla, obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály a obsahuje i tělu prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny. Nyní i ve speciální čokoládové variantě!

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC

KetoDiet BASIC obsahuje proteinový dietní mix exkluzivně balený po samostatných porcích. Jednotlivé sáčky se svou dietou si tak můžete vzít pohodlně s sebou do práce, na služební cestu, výlet, nebo i na dovolenou. Stejně jako KetoDiet ELEMENT si i KetoDiet BASIC vychutnáte v několika atraktivních příchutích, jako je např. banán, vanilka, jahoda, černý rybíz a další.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz