Chraňte před bouřkou své spotřebiče!

18. července 2012 13:50 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Letní bouřka, to je veskrze romantická představa. Ať už sedíte v pohodlném křesle s knihou, nebo se necháváte uspávat bubnováním do střechy.
Alza.cz ví jak na to!

Alza.cz ví jak na to!

Idyla trvá přesně do chvíle, dokud energetické výkyvy v síti nenávratně nepoškodí vaši elektroniku. Ochrana je přitom překvapivě snadná, hromosvod ovšem v žádném případě nestačí!

Více informací
nyní na Alza.cz
Eaton Protection Station

Eaton Protection Station

Odborníkem na podobné situace je společnost Eaton, která nabízí hned několik řešení pro komplexní ochranu proti přepětí včetně ochrany do rozvaděčů a zároveň záložních zdrojů při výpadku proudu. Ideální volbou, kterou naleznete na stránkách Alza.cz je třeba EATON Protection Station 800 FR, kvalitní výrobek skrývající hned tři zařízení v jednom, a to UPS + ochranu proti přepětí + zásuvkovou řadu s celkem 8 zásuvkami. Nejenže vaše spotřebiče ochrání, ale navíc ušetříte za energii až 30%!

Více informací
nyní na Alza.cz
Eaton Protection Box nebo Strip

Eaton Protection Box nebo Strip

Pokud je pro vás 8 zásuvek v domácnosti nadbytečné a pro plné využití byste si museli půjčit pár spotřebičů od souseda, můžete svou elektroniku chránit jednotlivými zásuvkami s přepěťovou ochranou. Alza.cz však přece jen doporučuje více zdířek, tzv. „jezevčíka“. Ať už v zapojení box nebo strip, což jsou na první pohled hezky provedené klasické prodlužovačky rozšířené právě o ochranné funkce.

Více informací
nyní na Alza.cz
Eaton UPS

Eaton UPS

UPS možná znáte jako světově známého dopravce, ale ve světě IT se jedná o zkratku Uninterruptible Power Supply (Source) neboli nepřerušitelný zdroj energie. Česky je to záložní zdroj elektřiny pro vaše spotřebiče, který vás nikdy nenechá na holičkách, pokud dojde k výpadku proudu. Pořizovat si UPS na vaši varnou konvici je asi zbytečný luxus, ovšem pokud máte doma nebo v kanceláři počítač, na kterém pracujete, mohou vám podobné kousky z Alza.cz zachránit velmi cenná data!

Více informací
nyní na Alza.cz