Victoria Beckham nosí velikost oblečení jako desetileté holčičky.

Victoria Beckham nosí velikost oblečení jako desetileté holčičky. Profimedia.cz

Takhle vypadá máma po čtyřech dětech? Kostřička Victoria Beckham je ještě vychrtlejší, než jste si mysleli!

18. července 2012 5:55

Čtyřnásobná maminka Victoria Beckham (44) chrastí kostmi. Skoro ve čtyřiceti nosí velikost oblečení 0, což odpovídá evropské 30 - 32. Victoria tak na sebe běžně oblečení nesežene, hledat by musela spíš v dětském oddělení. Raději se proto vrhla na navrhování oděvů, které s oblibou i sama nosí, a to v tak miniaturním provedení, že by se do nich nevešla ani absolutní většina modelek. U drobné Victorie jsme však zvyklí obvykle na šaty v délce pod kolena, které její štíhlost nezdůrazní tolik jako upnuté džíny, ve kterých se objevila v úterý na letišti Luton v Londýně.

Beckham držela za ruku svého nejmladšího syna Cruze a působila, jako by se měla každou chvíli zlomit ‚vejpůl‘. Victoria navíc zdůraznila štíhlost svých nohou botami na vysokém podpatku. Na letiště se tento týden vydá Victoria ještě minimálně jednou, jelikož ji čeká cesta do irského Dublinu.

Na Twitter napsala: „Tolik se těším, až navštívím Brown Thomas v Dublinu!!! Jaké je tam počasí?? Co si mám vzít na sebe???“ Victoria tak nejspíš chystá další velké nákupy, jelikož Brown Thomas je irský řetězec obchodních domů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz