Kamil Střihavka ny výstavě fantasy obrazů.

Kamil Střihavka ny výstavě fantasy obrazů. Michaela Feuereislová

Nezodpovědný Kamil Střihavka po kolapsu dál riskuje své zdraví

Zpěvák Kamil Střihavka (56) před čtrnácti dny zkolaboval v důsledku vyčerpání organismu. Místo na koncertě skončil na kapačkách v nemocnici. Přestože se zhroutil již poněkolikáté, své pracovní a životní tempo nezvolnil. Do konce května má jen čtyři volné dny.

"Já odpočívat neumím. Ale jsem v pořádku a zdravý," řekl Super.cz legendární představitel Ježíše. Když nevystupuje v muzikálech Jesus Christ Superstar a Robin Hood, koncertuje se svojí kapelou Leaders! "A v červnu začínáme turné s Michalem Pavlíčkem a Otou Balagem k novému DVD kapely BSP," vypočítal své aktivity nepoučitelný zpěvák.

Střihavku pronásledují zdravotní problémy od léta 2009, kdy skončil v nemocnici dokonce s podezřením na srdeční příhodu. Následovaly záněty průdušek a hrtanu a také zhroucení z vyčerpání.

"Tohle bych nechtěl rozebírat. Jsem v pohodě," tvrdil zpěvák, když jej Super.cz zastihl na vernisáži ilustrací k fantasy a sci-fi v klubu Rock café. Střihavka je velkým sběratelem filmů s touto tematikou. "Chtěl bych být neohrožený bojovník s obrovským mečem na zádech a v podstatě nesmrtelný," zasnil se. Život ale není pohádkový příběh, takže by se místo snů o nesmrtelnosti měl věnovat udržování své opotřebované tělesné schránky. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků