Když Hůlka zrovna neuháněl Kamilu Nývltovou, měl oči jen pro Betku Bartošovou.

Když Hůlka zrovna neuháněl Kamilu Nývltovou, měl oči jen pro Betku Bartošovou. Foto: Michaela Feuereislová

Proutník Daniel Hůlka: Když neuhnal Nývltovou, vrhl se na Bartošovou

23. prosince 2010 15:23

Zpěvák Daniel Hůlka (42) opět předvedl, že mu staromládenectví sluší nejvíc. Na předvánočním večírku U slepiček mu opět neutekla žádná sukně. A když se o to pokusila, Hůlka, který se ničeho nebojí, ji s přehledem dohnal.

A jeho pozornosti neunikla ani mladičká zpěvačka Kamila Nývltová (21). Když ji Hůlka po svém příchodu do creperie v Průhonicích zahlédl, hned se na ni vrhl a začal ji dlouze líbat. Šokovaná Nývltová se na nic nezmohla.

„S Danem opravdu nic nemám. Jsme jen kamarádi a on mě škádlí. Já na rozdíl od jiných v divadle odolávám a ještě jsem nepodlehla. Nejsem ten typ,“ snažila se o vysvětlení zpěvačka.

A možná právě proto známého proutníka tolik přitahuje. Hůlka totiž z Nývltové skoro po celý večer nespustil oči. A když ji zahlédl na parketu, hned se k ní vrhl a vzal ji do náruče.

Danovu ostrému zraku neunikl ani nový slovenský objev Michala Davida Betka Bartošová (21), která bude místo Moniky Absolonové ztvárňovat v Katu Mydláři Dorotku. Hůlka nejenže s ní do podniku dorazil, navíc s ní do ranních hodin popíjel na baru. A z výrazu jejího obličeje bylo znát, že jí Danova společnost opravdu lichotí.

 Karen Mchitarjan