Bára Munzarová s Petrem Kostkou při scéně Obchoďáku, která se musí přetočit.

Bára Munzarová s Petrem Kostkou při scéně Obchoďáku, která se musí přetočit. Foto: archiv FTV Prima

Munzarová kvůli nehodě přišla o desetitisíce. Dostane je Kostková

11. července 2012 14:45

To je vážně smůla. Když už se měla Bára Munzarová (46) vrátit na televizní obrazovky, nehoda na motorce jí to znemožnila. Ačkoli už za sebou má natáčení prvních dílů seriálu Obchoďák, produkce ji přeobsadila. Její postavu ředitelky dostala Tereza Kostková (41) a televize scény natočí znovu. Zatímco Bára přišla o práci, Tereza o dovolenou ve Francii, na kterou se tak těšila. Točit totiž začne už tuto sobotu.

Celý štáb i FTV Prima dlouho doufali, že zranění Munzarové nenaruší průběh natáčení natolik, aby byl ohrožen start vysílání na podzim letošního roku. Bohužel se ale ukázalo, že je Bářino poranění nohy komplikovanější, než jak se původně jevilo, a vyžádá si tudíž i delší dobu léčení a následné rekonvalescence. Z tohoto důvodu byla nakonec produkce seriálu nucena přistoupit ke změně v obsazení hlavní ženské role.

„Skutečně jsme doufali, že se Bára Munzarová stačí včas vyléčit, abychom nemuseli na obsazení nic měnit. Ale zdraví je přednější a nemělo by smysl uspěchat nejen léčbu, ale i následnou rekonvalescenci. Báře Munzarové přeji brzké uzdravení. A nikde není psáno, že se v budoucnu nemůže v seriálovém příběhu přeci jen objevit,“ vysvětlila šéfproducentka Šárka Baborovská.

„Kvůli zranění levé nohy, které mi bylo způsobeno při námi nezaviněné dopravní nehodě, jsem o tuto hezkou práci bohužel přišla. Zdravotní stav mi nedovoluje natáčet podle scénáře. Své nástupkyni Tereze Kostkové přeji při natáčení hodně štěstí a radosti,“ okomentovala svůj vynucený odchod sama Bára Munzarová.

Tereza Kostková nastupuje do Obchoďáku i přesto, že v současnosti hraje v dalším oblíbeném seriálu Cesty domů. Navíc se také v Obchoďáku potká se svým tatínkem Petrem Kostkou, který zde dokonce hraje roli jejího seriálového otce. 

Saša Šeflová , Super.cz